2014-03-22 17:23:06

Orzeł Przeworsk rozbity w Sanoku

Piłkarze Stali Sanok po bardzo dobrej i skutecznej grze, zwłaszcza w drugiej części meczu, pokonali Orła Przeworsk 4-0.

Stalowcy w pierwszym meczu rundy odnieśli efektowne zwyciętwo nad drużyną Orła Przeworsk, zdobywając wszystkie cztery bramki po przerwie.

Worek z bramkami otworzył Ołeksandr Szałamaj. Chwilę później było już 2-0 po golu Jakuba Kokocia.

10 minut po pierwszym trafieniu padł gol numer 3 dla sanoczan, a jego strzelcem był Mateusz Kuzio. Gości dobił ostatecznie Jakub Januszczak na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry.

Fotogaleria z tego spotkania autorstwa Tomasza Sowy dostępna jest tutaj.

STAL SANOK - ORZEŁ PRZEWORSK 4-0 (0-0)
1-0 Szałamaj (57)
2-0 Kokoć (60)
3-0 Kuzio (67)
4-0 Januszczak (89)

Stal Sanok: Krzanowski - Kokoć (66. Kamil Adamiak), Sukchocki, Łuczka, Faka, Ząbkiewicz (69. Sobolak), Lorenc (80. Januszczak), Karol Adamiak, Wójcik, Szewc (53. Kuzio), Szałamaj

Orzeł Przeworsk: Karnas - Jarosz, Sykała ,Ostrzywilk, Broda, Kocur, Zagórski (64. Florek), Karwacki, Słysz (62. Pawełek), Walkowicz, Walat.

Sędziował: Witold Kwaśny (Sędziszów Małopolski). Żółte kartki: Lorenc, Sobolak - Jarosz