2014-03-22 21:20:07

Udany pościg Jedności Niechobrz

W meczu Jedności Niechobrz z Przełęczą Dukla goście wyszli na prowadzenie już w pierwszej minucie, by ostatecznie ulec miejscowym 2-1.

Gracze Jedności przespali początek meczu co wykorzystał Mateusz Woźniak wyprowadzając Przełęcz na prowadzenie.

Miejscowi dążyli do wyrównani. Znakomitą okazję miał Marek Buda, jednak jego strzał z rzutu karnego obronił bramkarz gości.

Kilka minut później udało się doprowadzić do remisu po tym jak Patryk Baran umieścił piłkę w bramce drużyny z Dukli.

Wynik remisowy utrzymywał się aż do 87 minuty. Wówczas szale zwycięstwa na swoją korzyść przechylili gospodarze dzięki trafieniu Krzysztofa Góreckiego.

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - PRZEŁĘCZ DUKLA 2-1 (1-1)
0-1 Woźniak (1)
1-1 Baran (20)
2-1 Górecki (87)

źródło: polskieligi.net

Tabela po sobotnich meczach 18. kolejki: 4 liga podkarpacka 2013/2014 - tabela, statystyki