2010-07-06 21:07:42

W środę finał wojewódzkiego Pucharu Polski

Nie w dwumeczu, jak wcześniej informowaliśmy, lecz poprzez rozegranie jednego spotkania finałowego na nautralnym terenie rozstrzygnie się to, kto zdobędzie wojewódzki Puchar Polski. Mecz już w środę 7 lipca

Finaliści, Unia Nowa Sarzyna i Stal Sanok, zagrają w Boguchwale o godzienie 16.30. Wydział Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej przychylił się do prośby klubów i zgodził się na rozegranie przez te zespoły jednego meczu w finale wojewódzkim Pucharu Polski na neutralnym terenie.

Zwycięzca pojedynku zagra 21 lipca w rundzie przedwstępnej PP z Hetmanem Zamość. Wobec kłopotów ekipy z Zamościa jest bardzo prawdopodobne, że nasz przedstawiciel będzie miał wolny los i 4 sierpnia w rundzie wstępnej zmierzy się ze zwycięzcą rozgrywek z małopolski lub GKS Jastrzębie.

źródło: Nowiny

Komentarze

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.