2014-03-08 19:40:03

sparing: LKS Skołoszów - Piast Tuczempy 0-3

Czwartoligowy Piast Tuczempy w kolejnym meczu kontrolnym pewnie pokonał występujący w klasie okręgowej LKS Skołoszów 3-0.

Na bardzo dobrze przygotowanym boisku w Skołoszowie górą byli goście, którzy przeważali zdecydowanie w przeciągu całego spotkania.

Zarówno broniacy w pierwszej połowie Maciej Nalepa, jak i strzegący bramki Piasta w drugiej części meczu Mateusz Toporowski nie mieli wiele pracy.

Już w pierwszej minucie bramkę zdobył Damian Mikulec. Na 2-0 podwyższył imponujący skutecznością Mateusz Hołub, zaś trzeciego gola strzelił powracający dopiero po chorobie Grzegorz Gierczak.

LKS SKOŁOSZÓW - PIAST TUCZEMPY 0-3 (0-1)
0-1 Mikulec (1)
0-2 Hołub (62)
0-3 Gierczak (79)

źródło: własne