Dawid Korona po roku gry w Siarce Tarnobrzeg rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z drugoligowcem.
Dawid Korona po roku gry w Siarce Tarnobrzeg rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z drugoligowcem.Dawid Korona jest wychowankiem Siarki Tarnobrzeg. 26-letni obrońca z zespołów juniorskich Siarki przeszedł do UKS SMS Łódź, następnie grał w Czarnych Połaniec, Wisłoce Dębica i Juvencie Starachowice.
W nadchodzącej rundzie Korona zasili występujący w lubelskiej klasie okręgowej zespół Wisły Annopol.
źródło: twitter @NMastalerz
Czytaj także
2026-06-25 12:52
Wychowanek wróci do Siarki? Ma zastąpić lidera ofensywy
2014-06-02 00:16
Bramki z meczu Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 2-1 [WIDEO]
Komentarze
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.
































_1776713266.png)




























