Lumiled to producent nowoczesnego i energooszczędnego oświetlenia LED, oferujący sprawdzone rozwiązania do domu, ogrodu oraz przestrzeni użytkowych. Marka ta od lat stawia na jakość, funkcjonalność i nowoczesne technologie, dostarczając produkty cenione przez klientów w całej Polsce. Firma ta zdecydowała się na współpracę z Cellfast Wilkami Krosno, podpisując kontrakt obowiązujący w sezonach 2026, 2027 i 2028! Umowa została zawarta pomiędzy prezesem Lumiledu Marcinem Rozmusem a prezesem klubu Grzegorzem Leśniakiem.
– Od kilku lat przyglądaliśmy się rozwojowi Wilków i jesteśmy pełni uznania, że w Krośnie powstał tak prężnie i profesjonalnie działający klub. Prezes Grzegorz Leśniak zaprosił nas w sezonie 2025 na mecz i wtedy osobiście przekonaliśmy się również, że na stadionie panuje świetna atmosfera. Zdecydowaliśmy się na trzyletnią umowę, ale liczymy, że nasza współpraca będzie trwała znacznie dłużej i obie strony będą z niej zadowolone – mówi Marcin Rozmus, prezes firmy Lumiled.
– Bardzo cieszymy się, że do grona Partnerów Cellfast Wilków dołącza firma Lumiled. Współpraca z ambitnymi i stabilnymi partnerami biznesowymi jest fundamentem rozwoju naszego klubu. Trzyletnia umowa pokazuje wzajemne zaufanie i wspólną wizję budowania silnej marki krośnieńskiego żużla. -podkreśla Grzegorz Leśniak, prezes Cellfast Wilki Krosno.
































































































