2013-09-14 21:59:41

OKS Mokrzyszów wygrał w Kolbuszowej. Hat-trick Jacka Rożka

W meczu pomiędzy Kolbuszowianką a OKS-em Mokrzyszów wygrali goście 3-2. Przyjezdni zwycięstwo w dużej mierze zawdzięczają zdobywcy trzech bramek Jackowi Rożkowi.

Rożek po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców w 22. minucie meczu. Jeszcze przed przerwą gospodarze wyrównali dzięki bramce Łukasza Koraba z rzutu karnego.

W drugiej części spotkania na 1-2 ponownie strzelił napastnik "Meksyku" Rożek.

Miejscowi odpowiedzieli bardzo szybko golem Dawida Dziekana, lecz niezawodny tego dnia Jacek Rożek trafił do bramki gospodarzy po raz trzeci ustalając wynik meczu.

KOLBUSZOWIANKA - OKS MOKRZYSZÓW TARNOBRZEG 2-3 (1-1)
0-1 Rożek (22)
1-1 Korab (35-karny)
1-2 Rożek (69)
2-2 Dziekan (75)
2-3 Rożek (78)

Kolbuszowianka: Kozioł - Skowron, M. Serafin, Mokrzycki, Gorzelany - Czyżewski (70. Sidor), P. Pik (85. B. Fryc), O. Fryc, Dziedzic (46. S. Serafin) - Dziekan - Korab

Mokrzyszów: Lasota - Łuczakowski, Farian, Guściora, Malicki (80. Gąsiorek, 89. T. Bożek) - Kościelny, Hynowski, Prarat, Polit - Rożek (84. W. Bożek) - Ozimek (70. Rzepiela)

Sędziował: Rafał Krężałek z Krosna. Żółte kartki: Dziedzic, Skowron – W. Bożek. Widzów: 100

źródło: własne / kolbuszowianka.net / Nowiny