Radosław Kowalski nowym zawodnikiem Cellfast Wilków Krosno! (fot. Wilki Krosno)
Radosław Kowalski dołącza do Cellfast Wilków Krosno! 16-latek to wychowanek Akademii Janusza Kołodzieja. W poprzednim sezonie jeździł w barwach Unii Tarnów.
Cellfast Wilki Krosno dokonały znaczącego wzmocnienia w formacji młodzieżowej. Do drużyny z Miasta Szkła dołączył Radosław Kowalski z Unia Tarnów. 16-latek jest wychowankiem Akademii Janusza Kołodzieja i uchodzi za jednego z najbardziej utalentowanych żużlowców młodego pokolenia.
To już drugie wzmocnienie Wilków tego dnia. Wcześniej włodarze klubu z Krosna ogłosili pozyskanie Roberta Chmiela, więcej: "Robert Chmiel dołącza do Cellfast Wilków Krosno!"
- Do formacji młodzieżowej Cellfast Wilków Krosno dołącza Radosław Kowalski – jeden z najbardziej obiecujących młodych żużlowców nowego pokolenia. Dla kibiców z Krosna to nazwisko dobrze znane – starszy brat Radka, Bartłomiej Kowalski, reprezentował Wilki w sezonie 2020 jako gość. Teraz młodszy z braci otwiera własny rozdział w historii klubu z Miasta Szkła - czytamy na oficjalnej stronie klubu.
– Radosław dołącza do nas na wczesnym etapie swojej kariery – tak, jak kiedyś reprezentował Wilki jego brat Bartłomiej. Uważam, że dla Bartka okres spędzony w Krośnie był niezwykle pożyteczny i kluczowy. Wierzymy, że w przypadku Radka będzie identycznie, jednakże przygoda z Wilkami Krosno potrwa zdecydowanie dłużej, niż w przypadku starszego brata – powiedział menedżer Cellfast Wilków, Michał Finfa.
Czytaj także
2025-10-09 10:50
Gino Lettieri ma poprowadzić trening Wieczystej
2025-10-09 13:39
Stal Mielec ma nowego napastnika! To Chorwat
2025-10-09 19:30
Lewy obrońca o włos od Stali Mielec
Komentarze
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.