Polonia Przemyśl przegrała w Chełmie z miejscową Chełmianką 0-2 na inaugurację nowego sezonu 3 lidze lubelsko-podkarpackiej.
Bramki: Wójcik (16), Olszak (60)
źródło: chelmiankachelm.futbolowo.pl / Nowiny
Polonia Przemyśl przegrała w Chełmie z miejscową Chełmianką 0-2 na inaugurację nowego sezonu 3 lidze lubelsko-podkarpackiej.
2026-06-14 12:23
Efektowne zwycięstwo Polonii Przemyśl. Czeluśnica żegna się z 4 ligą
2026-04-19 20:13
Chełmianka zgodnie z planem pokonała beniaminka