2025-06-25 17:56:42

Oskar Bystrek opuszcza Lubaczów. Koniec wypożyczenia z Stali Stalowa Wola

Oskar Bystrek wraca do Stali Stalowa Wola (fot. Pogoń-Sokół Lubaczów)
Oskar Bystrek wraca do Stali Stalowa Wola (fot. Pogoń-Sokół Lubaczów)
Koniec wypożyczenia Oskara Bystrka do Pogoni-Sokoła Lubaczów – pomocnik wraca do Stali Stalowa Wola.

Po zakończonym sezonie 2024/2025 szeregi Pogoni-Sokoła Lubaczów opuszcza Oskar Bystrek. 20-letni pomocnik przebywał w klubie na zasadzie wypożyczenia z drugoligowej Stali Stalowa Wola.

W barwach niebiesko-biało-niebieskich rozegrał łącznie 16 ligowych spotkań, w których trzykrotnie wpisał się na listę strzelców. Jego bramki nierzadko miały istotne znaczenie w kontekście meczowego wyniku.

Dla młodego pomocnika był to pierwszy pełny sezon w seniorskim futbolu na poziomie Betclic 3. Ligi, grupa IV. 

Czytaj także

Komentarze

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.