Występujący ostatnio w Resovii 22-letni napastnik Łukasz Zaniewski będzie w przyszłym sezonie zawodnikiem Pogoni Siedlce.
Występujący ostatnio w Resovii 22-letni napastnik Łukasz Zaniewski będzie w przyszłym sezonie zawodnikiem Pogoni Siedlce.Zaniewski do Resovii trafił zimą z Okocimskigo Brzesko. W barwach "Pasiaków" rozegrał dziesieć spotkań, w których strzelił zaledwie jedną bramkę.
Pogoń Siedlce będzie już dziesiątym klubem w trakcie krótkiej przygody z piłką młodego zawodnika.
źródło: mkppogonsiedlce.pl
Czytaj także
2026-06-24 22:20
Powrót na Traugutta! SPEC Stal Łańcut potwierdziła drugi transfer
2026-06-24 22:13
Avia zatrzymała swoją największą gwiazdę! Kontrakt aż do 2029 roku
Komentarze
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.
































_1776713266.png)




























