2024-06-11 14:47:19

Robert Lewandowski nie zagra z Holandią!

Robert Lewandowski nie zagra z Holandią! (fot. Robert Skalski/ archiwum)
Robert Lewandowski nie zagra z Holandią! (fot. Robert Skalski/ archiwum)
Potwierdził się najgorszy scenariusz. Robert Lewandowski naderwał mięsień dwugłowy i nie wystąpi w pierwszym meczu EURO 2024 przeciwko Holandii. 
 
Robert Lewandowski nie zagra w pierwszym meczu na EURO 2024. Kapitan reprezentacji Polski nabawił się urazu we wczorajszym meczu z Turcją
 
- U Roberta Lewandowskiego doszło do naderwania mięśnia dwugłowego uda, które wykluczy go z udziału w pierwszym meczu turnieju. Robimy wszystko, by Robert mógł zagrać w drugim spotkaniu, przeciwko Austrii – informuje Jacek Jaroszewski w oficjalnym komunikacie. 
 
Kłopoty w starciu z Turcją mieli również Karol Świderski i Paweł Dawidowicz. Obaj zawodnicy powinni jednak wrócić do pełnego treningu w ciągu najbliższych kilku dni. 
 
Paweł Dawidowicz doznał naciągnięcia mięśnia czworogłowego uda. W przypadku Karola Świderskiego badanie wykazało skręcenie stawu skokowego bez znacznych uszkodzeń. Obaj zawodnicy po wdrożonym leczeniu powinni wrócić do pełnego treningu w ciągu 3-4 dni- powiedział Jacek Jaroszewski. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

~anonim 2024-06-11 15:24:50

Wreszcie wzmocnienie szkoda że o tym mówią,szkoda świderskiego ale buksa z urbańskim poszarpia

~anonim 2024-06-11 17:44:52

Bez Lewego kadra będzie grać jak z nut... Lewy był w Arlamowie dlatego pewnie ten news związany jest z podkarpackiem..Brawo wy

Belzebub 2024-06-11 19:14:11

A co to Lewandowski Bóg

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij