2024-05-29 22:12:57

Resovia otrzymała licencję na sezon 2024/25 z nadzorem finansowym

Resovia z licencją na sezon 2024/25 (fot. P. Golonka/ Resovia)
Resovia z licencją na sezon 2024/25 (fot. P. Golonka/ Resovia)
Resvovia otrzymała licencję na nadchodzący sezon. Obowiązuje ona na rozgrywki w 1 lidze oraz na niższych szczeblach rozgrywkowych. 
 
Resovia przegrała walkę o utrzymanie i nie będzie dłużej występować na zapleczu Ekstraklasy. W nadchodzącej kampanii "Pasiaki" rywalizować będą w 2 lidze. 
 
Klub z ul. Wyspiańskiego 22 otrzymał licencję upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach 1 ligi oraz na niższych szczeblach rozgrywkowych. Został również nałożony nadzór finansowy. 
 
Komisja postanowiła przyznać Resovii Rzeszów:

– licencję upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Fortuna 1. ligi w sezonie 2024/2025 z nadzorem finansowym.

– dodatkowo na Resovię Rzeszów nałożony został środek kontroli w postaci obowiązku zapłaty kwoty 1500 zł za naruszenie kryterium F.04 Podręcznika Licencyjnego

Czytaj także

Komentarze (28)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.