2024-04-27 20:24:01

Głogovia Głogów Małopolski pokonała JKS Jarosław

Głogovia Głogów Małopolski poradziła sobie na wyjeździe z JKS-em Jarosław.

JKS Jarosław podjął dziś na własnym terenie ekipę Głogovii Głogów Małopolski. To goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie w tym spotkaniu. Już sześć minut po rozpoczęciu drogę do bramki jarosławian odnalazł Tomasz Płonka

Głogovia radziła sobie lepiej i po około dwóch kwadransach prowdziła już dwoma bramkami. Bezpośrednio z rzutu rożnego  imponującego gola zdobył Filip Czop. Mecz nie układał się łaskawie dla JKS-u, który do przerwy tracił już tzry gole. Tu przed końcem pierwszej połowy dla Głogovii celny strzał oddał Kamil Woźniak.

Jarosław próbował gonić wynik w końcówce, ale było już zbyt późno

Głogovia miała już niemalże zwycięstwo w kieszeni. Na kilka minut przed zakończeniem spotkani arbiter podyktował rzut karny dla miejscowych. " Jedenastkę" dla czarno-niebieskich wykonał Rafał Dusiło. W doliczonym czasie gry  Jan Mac dołożył trafienie na 2-3, jednak nie zagroziło już to w wygranej dla Głogovii.

0-1 Tomasz Płonka (6)
0-2 Filip Czop (29)
0-3 Kamil Woźniak (45)
1-3 Rafał Dusiło (84-rzut karny)
2-3 Jan Mac (90+)

JKS: Guridov, Ploschynskyi, Szakiel, Bartnik, Pilch, Chrupcała, Sobolewski, Magdziak, Pindak, Nemtinov, Pietluch.