2024-04-27 19:55:08

Wieczysta Kraków rozbiła Unię Tarnów. Hat-trick Michała Trąbki

Michał Trąbka skompletował hat-tricka w meczu z Unią Tarnów (fot. Chachlowska/Wieczysta Kraków)
Wieczysta Kraków dopisała kolejne trzy punkty. Podopieczni Sławomira Peszki pokonali Unię Tarnów aż 5-0, a hat-trickiem popisał się były gracz Stali Mielec- Michał Trąbka.

Wieczysta Kraków nie zatrzymuje się w drodze po awans do 2 ligi. Dziś lekcję futbolu dostała Unia Tarnów, która przyjęła aż pięć goli od rozpędzonego lidera.

Do przerwy wydawało się, że gospodarze mogą sprawić niespodziankę. Szczelnie bronili dostępu do własnej bramki i Wieczysta nie mogła się przebić. Po zmianie stron przyjezdni nie pozostawili jednak większych złudzeń.

Hat-trick Michała Trąbki

Minutę po przerwie wynik spotkania otworzył Tomasz Swędrowski, a potem worek z bramkami się rozwiązał. W ciągu osiemnastu minut hat-tricka ustrzelił Michał Trąbka, który jeszcze w rundzie jesiennej reprezentował barwy Stali Mielec

W 85. minucie na 5-0 podwyższył Karol Danielak i ustalił wynik spotkania.

Wieczysta Kraków odprawiła kolejnego rywala z kwitkiem i aktualnie ma już 13. punktów przewagi nad drugą Siarką Tarnobrzeg.

0-1 Tomasz Swędrowski (46)
0-2 Michał Trąbka (64)
0-3 Michał Trąbka (74)
0-4 Michał Trąbka (82)
0-5 Karol Danielak (85)

Unia Tarnów: Hamulewicz- Adamski, Hyla, Baran, Soprych, Biś, Piotrowski, Wardzała, Bator, Gut, Mida

Wieczysta Kraków: Letkiewicz- Favorov, Kasolik, Pazdan, Pietrzak, Góralski, Swędrowski, Torres, Łysiak, Kiedrowicz, Jankowski