2024-04-24 14:31:00

Marek Zub: Zagłębie Sosnowiec to klub ze zdecydowanie większą tradycją niż Stal Rzeszów

fot. Stal Rzeszów
fot. Stal Rzeszów
- Bardzo dobrze jest tutaj przyjechać i grać spotkanie w takich warunkach i na takim stadionie. Atmosfera i doping robią wrażenie. Przepraszam, że mówię o Zagłębiu Sosnowiec, ale to klub bez porównania ze zdecydowanie większą tradycją niż nasz - mówi Marek Zub po wygranym meczu z Zagłębiem Sosnowiec.
 
- Bardzo dobrze jest tutaj przyjechać i grać spotkanie piłkarskie w takich warunkach i na takim stadionie. Pomimo bardzo trudnej sytuacji w jakiej znajduje się wasz klub to doping i atmosfera meczu robią ogromne wrażenie. Podejrzewam jakby to wyglądało gdybyście walczyli o trochę inne cele. Przepraszam, że mówię o Zagłębiu Sosnowiec, ale to klub bez porównania ze zdecydowanie większą tradycją niż nasz. Z wielkim respektem pojawiliśmy się tutaj jako zespół - zaczął Marek Zub konferencję prasową po zwycięstwie nad Zagłębiem Sosnowiec.

Marek Zub: Wygrała drużyna, która strzeliła o jedną bramkę więcej

- Oczywiście jestem zadowolny ze zwycięstwa. Ono bardzo przybliża nas do spokojnego zakończenia tego sezonu, czyli utrzymania w Fortuna 1 lidze. Nie powiem, że zwyciężyliśmy w pełni kontrolując to co się działo na boisku. Był to jeden z naszych słabszych występów w tej rundzie. Paradoksalnie w tej grze bywa tak, że nie zawsze lepszy zwycięża. Wygrała drużyna, która strzeliła o jedną bramkę więcej - dodaje szkoleniowiec Stali Rzeszów.

Zub: Liczę na lepsze czasy w następnym sezonie

- Liczę na lepsze czasy dla swojego zespołu w następnym sezonie. Do końca tego przed nami kilka ciekawych meczów. Chcemy zdobywać punkty i uplasować się jak najwyżej w tabeli. Prywatnie będę śledził losy Zagłębia w najbliższym sezonie. Gratuluję atmosfery i życzę powrotu na wyższy poziom - zakończył Zub.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 7

Rozwiąż działanie =

Marek zub 2024-04-24 18:49:52

Nasz klub stal jest w rzeszowie ale nie jest rzeszowski i jest bez zadnych tradycji

Garbaty tomek 2024-04-24 19:18:53

Panowie, panie...to już nasz koniec.

Marek Zupa 2024-04-24 19:22:34

Jestem Marek Zupa i lubię ciągnąć druta...
Wrócę do roboty jak nam PCLA zrobią, ale będzie pięknie w pachnących toaletach...

Za dniedlygo się widzimy i laski sobie zrobimy

JS 2024-04-24 20:37:53

Jakie tradycje może mieć przyzakładowy klubik stworzony dla rozrywki dla chłoporobotników przez komuchów.

Andy 2024-04-24 21:40:17

Brawo panie Trenerze za wyniki Stali. Po tych dużych ubytkach udało się odbudować zespół. Jeśli uda się Panu ustabilizować skład i ewentualnie małe wzmocnienia to w przyszłym sezonoe powalczymy o wyższe miejsce.

DNO 2024-04-25 09:41:32

Racja, ten twór z kupionymi pseudo sukcesami to zero historii.

Żuraw1 2024-04-25 10:33:36

Wyczyścić Klub z przyjezdnych cwaniaków, których celem jest głównie wyciąganie kasy i opowiadanie bajek. PR działa tylko do czasu.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij