2024-04-13 12:25:24

Marek Zub po Derbach Rzeszowa: Inaczej odbieram te derby, ale najważniejsze jest zwycięstwo

fot. Robert Skalski
fot. Robert Skalski
Stal Rzeszów wygrała wczoraj Derby Rzeszowa. Podopieczni Marka Zuba pokonali Resovią dwoma bramkami. Zobaczcie, co na pomeczowej konferencji powiedział trener biało-niebieskiej drużyny.
 
-Ja nie będę oryginalny. Powiem przede wszystkim o tej sprawie najważniejszej, o naszej wygranej, o naszych kolejnych trzech punktach. Mimo, że to już moje drugie derby tutaj na tym stadionie, to powiem szczerze, że z mojego punktu widzenia dwa różne wydarzenia i trochę chyba dwa różne mecze. Na pewno mecz pod względem piłkarskim nie był to wysoki poziom.

"Nie kontrolowaliśmy w pełni tego, co się działo, szczególnie pod naszą bramką."
 
-Biorąc pod uwagę wymiar tego spotkania dla miasta, dla środowiska, dla obu zespołów, również w kontekście wynikowym i momentu, w którym obie drużyny znajdują się, jeśli chodzi o sezon, bardzo kluczowy. W związku z tym bardzo ważne dla nas zwycięstwo. Mimo, że tak praktycznie do ostatniej minuty ten wynik nie był tak oczywisty, jak to wyglądało na tablicy, Resovia w drugiej połowie zdecydowanie rzuciła wszystkie swoje siły fizyczne, piłkarskie i pewnie też emocjonalne. A z mojego punktu widzenia, gdyby udało im się strzelić bramkę, to ten mecz mógłby się skończyć różnie, mimo naszego dwubramkowego prowadzenia, bo przyznam, nie kontrolowaliśmy w pełni tego, co się działo, szczególnie pod naszą bramką.

"To event piłkarski ważny dla każdego miasta, które ma szansę posiadać dwie drużyny na jednym poziomie rozgrywkowym."
 
-Trochę inaczej te derby odbieram niż te pierwsze, chociażby również z tego powodu, że siedzimy po drugiej stronie stadionu. Tak samo ten doping naszych kibiców był mało słyszalny, ponieważ ta trybuna oddaje jednak zdecydowanie. Widowisko naprawdę wydaje mi się dla miasta ważne. Pomijam wynik sportowy, ale sam event piłkarski myślę, że był  bardzo ciekawy i ważny dla każdego miasta, które ma szansę posiadać dwie drużyny na jednym poziomie rozgrywkowym.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Kibic 2024-04-13 12:43:12

Zub co ty palisz chłopie dramat jaki poziom ?Stal była,troche lepsza ale nie zmienia to faktu że to generalnie kopanie po czołach kim i czym możemy grać skład tylko i wyłącznie na utrzymanie bo z mocnymi nie wygramy na nic więcej żadnych większych persektyw Fojut z Krzepotą roz j****** fajną pake za przyzwolenieniem prezesa !!!Cóż resa to środek tabeli w drugiej lidze Dno i Muł naprawde zero,

DO KIBICÓW RESOVII 2024-04-13 22:04:01

Bardzo proszę przed wyborami abyście zapytali swojego przyjaciela Konrada Fiołk aby wam pokazał umowę podpisaną z Becnym ministrem sportu, pana Sławka Nitrasa, na zabezpieczenie pieniędzy pod PCLA. Zapytajcie go dlaczego przed wyborami odmawia odpowiedzi na pytanie i nie przyjeżdża by wspierać Fiołka w Kampanii. Zapytajcie kolegów Walawendrów, siostrę Rumunkę Stachowską i pijaka Kamińskiego ile ugrali z PO i PSL bo raczej nic. Nawet lokalni gracze jak Deręgowski i Maciejczyk już nie wspierają Fiołka. Po wyborach wyjdzie ile znaczą zapewnienia waszych przyjaciół co do budowy PCLA i czekam na miny gdy ogłoszą że nie ma kasy na to. Popierajcie dalej swoich i Fiołka. Dymaja was bez wazeliny na ostro.

Rzeszowski Obserwator 2024-04-14 07:30:23

Nie jestem zwolennikiem partii pis ale niestety pana Fiołka i trzeba odsunąć od władzy w Rzeszowie trzeba przewietrzyć ten układ z ratusza dodać świeżości !!! facet nic nie robi dokończył tylko inwestycje które rozpoczął sp.Ferenc jego bezperspektywiczne nowe i bezsensowne pomysły nijak się mają do teraźniejszości w Rzeszowie zdania wielu mieszkańców ma za nic to zwykły urzedas który chce robić kariere w PO NIE DLA FIOŁKA LUDZIE OBUDZCIE SIE!!!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij