2024-03-16 17:23:42

Wieczysta Kraków z kolejnym zwycięstwem. Wygrali z Chełmianką Chełm

Wieczysta Kraków dopięła swego i ponownie odniosła zwycięstwo. Tym razem wygrala 2-0 z Chełmianką Chełm.

Chełmianka Chełm miała dziś ochotę stawić czoła mocnej Wieczystej Kraków. Podopieczni Sławomira Peszki z łatwością punktów nie zamierzali oddawać. Nie pomogła Chełmianom nawet własna publiczność, gdyż goście do przerwy już zdołali pokazac wyższość na boisku. W pierwszej połowie celnością popisali się Michał Fidziukiewicz i były reprezentant Polski- Michał Pazdan.

Wieczysta dopisała kolejne punkty do swojego konta

Wieczysta nie wypuściła już wygranej z rąk i w drugiej połowie czujnie pilnowała swojego pola karnego. Tym sposobem ekipa z Krakowa umocniła się na pozycji lidera, a druga Avia Swidnik traci w tym momencie sporo, bo dziewięć punktów.

W następnej kolejce Chełmianka zmierzy się na wyjeździe z  Podhalem Nowy Targ, natomiast Wieczysta ugości właśnie wicelidera- Avię, co wróży spore emocje.

0-1 Michał Fidziukiewicz (22)
0-2 Michał Pazdan (34)

Chełmianka: Grzywaczewski, Nowak, Stępień, Mroczek, Kobiałka, Ofiara, Korbecki, Złomańczuk, Wiatrak, K. Bednara, Karbownik.
Wieczysta: Letkiewicz - Favorov, Kasolik, Pazdan, Pietrzak - Torres, Góralski, Trąbka, Swędrowski, Kiedrowicz - Fidziukiewicz.