2024-02-24 18:54:24

sparing: Sokół Sieniawa - Pogoń-Sokół Lubaczów 1-1

Piłkarze Pogoni-Sokół Lubaczów pokazali się z dobrej strony w kolejnym sparingu z wyżej notowanych rywalem (fot. facebook.com/pogonsokol)
Trzecioligowy Sokół Sieniawa zremisował 1-1 w meczu sparingowym z Pogonią-Sokół Lubaczów.

Bramkę dla Sokoła Sieniawa zdobył nowy zawodnik trzecioligowca - Kolumbijczyk Arleison Martinez.

Autorem wyrównującego trafienia dla Pogoni-Sokół Lubaczów był Kacper Rop, który trafił do siatki rywala po przepięknym uderzeniu z rzutu wolnego. Obydwa gole w tym sparingu padły w drugiej połowie.

Mecz ten został rozegrany na boisku z naturalną nawierzchnią w Lisich Jamach. W barwach Sokoła Sieniawa zagrał jeden testowany zawodnik.

SOKÓŁ SIENIAWA - POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 1-1 (0-0)

1-0 Arleison Martinez
1-1 Kacper Rop