2024-02-23 11:55:12

Kamil Kiereś przed meczem z Rakowem: Trzeba być przygotowanym na najwyższy poziom gry

Stal Mielec po dwóch zwycięstwach z rzędu zagra przed własną publicznością z Rakowem Częstochowa w ramach 22. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Zobaczcie, co na konferencji przed tym spotkaniem mówił trener Kamil Kiereś. 
 
 - Cały czas mówimy o równowadze. Pod kątem też mentalnym. W zależności od tego czy jesteśmy w dobrym czy w gorszym momencie. Ten moment dwóch zwycięstw na pewno mocno buduje drużynę i to jest mocno pozytywne, bo to buduje taki fundament do tego, co chcielibyśmy osiągnąć na koniec- mówił Kamil Kiereś. 
 
- Jeśli chodzi o kadrę na najbliższy mecz, to w zasadzie wszyscy zawodnicy są zdrowi. Małe kłopoty po wczorajszym treningu ma Mateusz Matras i jest to jakiś znak zapytania- dodał opiekun Stali Mielec. 

Kamil Kiereś: Trzeba być przygotowanym na najwyższy poziom gry

 - Raków Częstochowa to aktualny Mistrz Polski, drużyna, która w swoich szeregach posiada wielu zawodninków o sporych umiejętnościach. Jest tam sporo atutów jeżeli chodzi o układ tego klubu. Sądzę, że Raków to taka drużyna, która ma bardzo duży potencjał i szuka swojej ścieżki- podkreślał szkoleniowiec "biało-niebieskich".
 
- Trzeba być przygotowanym na najwyższy poziom gry, jeżeli myślimy o zapunktowaniu i zwycięstwie- dodał Kamil Kiereś. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

DUMA STOLICY POLONIA 2024-02-23 12:13:56

Jestem upośledzonym kRRetynem z pejsovii, który udaje Polonię. Sorry, że macie ze mną do czynienia. Niestety wszyscy kibice cenowej bomby to takie tępe kuRRwy i już nic na to nie poradzimy. Przepraszamy wszystkich mieszkańców Rzeszowa za to, że żyjemy.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij