2024-02-11 12:40:09

Dawid Kubowicz piłkarzem MKS Kalwarianki

Dawid Kubowicz piłkarzem MKS Kalwarianki (fot. Radek Kuśmierz)
Dawid Kubowicz piłkarzem MKS Kalwarianki (fot. Radek Kuśmierz)
Dawid Kubowicz oficjalnie rozstał się z Hutnikiem Kraków. Teraz przenosi się do 4 ligi małopolskiej i będzie reprezentował barwy MKS Kalwarianki. 
 
Dawid Kubowicz oficjalnie rozwiązał kontrakt z Hutnikiem Kraków. Doświadczony defensor znalazł już nowy klub i będzie występował w MKS Kalwariance Kalwaria Zebrzydowska. 
 
Ostatnie miesiące pobytu 35-latka w Hutniku Kraków wzbudzały wiele kontrowersji. Klub wysunął podejrzenia wobec Dawida Kubowicza o ustawienie meczów, a potem przesunął go do zespołu U-19. Do pierwszej drużyny już nie wrócił, a w grudniu klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. 
 
Dawid Kubowicz ma za sobą spore doświadczenie na poziomie 1 i 2 ligi. W swojej karierze reprezentował barwy m.in. Resovii, Siarki Tarnobrzeg, Olimpii Grudziądz, Arki Gdynia czy Bruk-Bet Termalici Nieciecza. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Dębica 2024-02-13 11:51:16

Czy mecze Siarki gdy on tam grał zostały zweryfikowane, a Siarka ukarana degradacją?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij