2024-01-17 22:30:54

Yevgeniy Mogil nowym piłkarzem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Yevgeniy Mogil dołączył do KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (fot. KSZO 1928 Ostrowiec Świętokrzyski)
Yevgeniy Mogil dołączył do KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (fot. KSZO 1928 Ostrowiec Świętokrzyski)
  KSZO potwierdziło pierwszy transfer w zimowym okienku transferowym. Do trzecioligowca dołączył pochodzący z Ukrainy- Yevgeniy Mogil. 
 
Yevgeniy Mogil został nowym zawodnikiem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. 25-latek występuje na pozycji napastnika i związał się z nowym klubem umową do 30 czerwca 2024 roku, z opcją przedłużenia o kolejny sezon. 
 
Ukraiński napastnik ostatni rok spędził w litewskim FK Nevezis Kedainiai, który swoje mecze rozgrywa na poziomie LFF I lyga (druga liga litewska). Łącznie wystąpił w 22 spotkaniach i zdobył 6 bramek. 
 
Ponadto nowy zawodnik KSZO reprezentował również barwy takich zespołów jak Kowel-Wołyń Kowel, Olimpik Donieck, Podilla Chmielnicki czy. Rubikon Kijów.

Czytaj także

Komentarze (1)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.