2024-01-13 16:01:49

sparing: Siarka Tarnobrzeg - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0-3

Siarka przegrała z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza w pierwszym sparingu (fot. Radek Kuśmierz)
  W pierwszym meczu kontrolnym Siarka Tarnobrzeg zmierzyła się z pierwszoligową Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Podopieczni Dariusza Kantora przegrali 0-3.

Dziś piłkarze Siarki Tarnobrzeg podejmowali pierwszoligową Bruk-Bet Termalicę Nieciecza w ramach pierwszego sparingu podczas przygotowań do rundy wiosennej. Spotkanie, które odbyło się w Lisiej Górze, od początku pod kontrolą mieli zawodnicy z Niecieczy.

W 22. minucie prowadzenie "Słoniom" dał Kacper Karasek, który wykorzystał dogranie Wojciecha Jakubika. Jeszcze przed przerwą Termalica zdołała wyjść na dwubramkowe prowadzenie, po trafieniu Wiktora Biedrzyckiego z rzutu karnego.

Po zmianie stron mimo roszad w składzie nadal to pierwszoligowiec dyktował waruknki. Swoją przewagę zespół Mariusza Lewandowskiego udokumentował w 85. minucie, kiedy gola na 3-0 zdobył Jakub Branecki.

W drużynie Siarki Tarnobrzeg pojawiło się kilku zawodników testowanych, w tym bramkarz, obrońca i napastnik.

Siarka Tarnobrzeg - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0-3

0-1 Kacper Karasek (22)
0-2 Wiktor Biedrzycki (26-rzut karny)
0-3 Jakub Branceki (85)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: (I połowa)  Eric Topór -  Arkadiusz Morąg,  Wiktor Biedrzycki,  Artem Putiwcew,  Damian Hilbrycht, Andrij Dombrowśkyj, Jakub Nowakowski,  Kacper Karasek,  Artem Polarus,  Adam Radwański,  Wojciech Jakubik.

(II połowa)  Krystian Bartoszek -  Daniel Cieśla,  Lukas Spendlhofer,  Arkadiusz Kasperkiewicz,  Maciej Wolski, Maciej Ambrosiewicz,  Taras Zawijśkyj,  Tomasz Płaneta,  Erwin Bahonko (71, Kamil Leżoń),  Morgan Faßbender, Jakub Branecki.

Siarka Tarnobrzeg: (I połowa) zawodnik testowany - zawodnik testowany, Michał Bierzało, Igor Woś, Dawid Lisowski - Marcin Kumorek, Szymon Kaliniec, Szymon Feret - Piotr Cichocki, Paweł Mróz, zawodnik testowany.
(II połowa) Konrad Cymerys - zawodnik testowany, Krystian Szymocha, Igor Woś, Bartosz Sulkowski - Wojciech Bieniarz, zawodnik testowany, Piotr Lisowski - Filip Krempa, Kacper Prusiński, Kamil Orlik.