2023-11-23 12:23:00

Adrian Łyszczarz, piłkarz Resovii: Zmieni się nasz styl gry

Adrian Łyszczarz w rozmowie z Pawłem Bukałą. (fot. YouTube)
Adrian Łyszczarz w rozmowie z Pawłem Bukałą. (fot. YouTube)
Resovia w najbliższy weekend zagra na wyjeździe z Motorem Lublin. Zobaczcie co przed tym meczem powiedział Adrian Łyszczarz dla Resovia TV. Rozmowę przeprowadził Paweł Bukała.
 
- Czuć w Resovii mobilizację przed tym spotkaniem?
 
- Czuć, czyć. Wiemy, że to jest dla nas bardzo ważne spotkanie. Przygotowujemy się do niego jak do każdego innego. Do końca rundy zostały cztery mecze i chcemy jak najwięcej zdobyć punktów, żeby być w bezpiecznej strefie przed przerwą świąteczną. Zrobimy wszystko, żeby tak było.
 
- W domowych meczach Motor zwyciężał trzy razy, dwa razy notował remis i trzy mecze przegrał. Na pewno atut własnego stadionu i atut trybun będzie niósł gospodarzy w ten sobotni wieczór.
 
- To jest bardzo ładny stadion, nowoczesny. Miałem możliwość już tam wystąpić. Jest tam świetna akustyka. Kibice będą ich wspierali, ale my zrobimy wszystko, żeby przywieźć stamtąd trzy punkty. Takie mamy nastawienie. Nic innego nas nie interesuje.
 
- Dodajmy również, że wsparcie kibiców Resovii gwarantowane. Również jest mobilizacja przed tym wyjazdem. Gdzieś tam również słowa otuchy będą płynąć z trybun pod Waszym adresem.
 
- Nie ma co mówić. Kibice na każdy mecz za nami jeżdzą i nas wspierają. Dziękujemy im za to. Zrobimy wszystko, żebyśmy po meczu razem z nimi byli szczęśliwi i mogli zaśpiewać po meczu.
 
- W sztabie szkoleniowym doszło do zmiany. Jakub Żukowski poprowadzi nasz zespół w pojedynku wyjazdowym. Zapewnie wielu kibiców zadaje sobie pytanie jak wyglądać będzie Resovia. Czy Wy czujecie nowy impuls?
 
- W treningach dużo się zmieniło. Wiele rzeczy pozostało, ale na pewno styl gry się zmieni. Nie mogę zdradzać szczegółów jak to będzie wyglądało, bo przeciwnicy mogą to oglądać. Na pewno będzie coś innego i będzie to inaczej wyglądało.
 
Zobaczcie całą rozmowę Pawła Bukały z Adrianem Łyszczarzem w linku poniżej.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij