2023-11-04 15:11:39

Wysoka porażka Sokoła Sieniawa z Avią Świdnik

Avia Świdnik pokonała u siebie 3-0 Sokół Sieniawa w meczu 15. kolejki 3. ligi gr. IV.

Wicelider tabeli ze Świdnika pewnie i wysoko pokonał Sokół Sieniawa w meczu 15. kolejki trzeciej ligi grupy czwartej.

Avia od początku spotkania kontrolowała jego przebieg, a potwierdził to Patryk Małecki, zdobywając bramkę już w 10. minucie meczu.

W drugiej połowie spotkania dubletem popisał się Wojciech Białek, pieczętując tym samym wysokie zwycięstwo swojej drużyny.

Avia nie pozostawiła w tym spotkaniu złudzeń i pewnie zwyciężyła nad drużyną z podkarpacia. Od niemalże samego początku spotkania podopieczni trenera Łukasza Mierzejewskiego kontrolowali jego przebieg.

Avia traci obecnie trzy punkty do lidera z Krakowa. Sokół spadł na przedostatnie miejsce w tabeli.

1-0 Patryk Małecki (10.)
2-0 Wojciech Białek (56.)
3-0 Wojciech Białek (70.)

Avia Świdnik: Grabowski - Myszka, Dobrzyński, Mykytyn, Rozmus, Uliczny, Popiołek, Zając, Małecki, Maj, Paluchowski