2023-10-28 18:10:35

Cosmos Nowotaniec pokonał rezerwy Stali Rzeszów

Cosmos Nowotaniec pokonał u siebie 2-1 Stal II Rzeszów w meczu 14. kolejki 4. ligi podkarpackiej.

Cosmos Nowotaniec pokonał u siebie po zaciętym i wyrównanym spotkaniu rezerwy Stali Rzeszów.

Choć przewagę na boisku od początku miała drużyna gospodarzy, goście nie pozostawali dłużni i starali się, gdy tylko mogli, zagrażać bramce rywali.

Jako pierwsi jednak bramkę zdobyli zawodnicy z Nowotańca. W 15. minucie do siatki rywali trafił Krystian Kalemba

Zawodnicy rezerw pierwszoligowej drużyny zdołali doprowadzić do wyrównania jeszcze w pierwszej części meczu za sprawą trafienia Kacpra Plichty z 31. minuty.

Lider podkarpackiej czwartej ligi zdołał przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść w 66. minucie meczu, po trafieniu Kyryła Senko

Zawodnik rodem z Ukrainy zapewnił tym samym swojej drużynie 10. zwycięstwo w sezonie. Stal pozostaje w środku ligowej stawki.

1-0 Krystian Kalemba (15.)
1-1 Kacper Plichta (31.)
2-1 Kyryło Senko (66.)
Cosmos Nowotaniec: Shkarban - Pinchuk, Mykytsey, Petryk, Nahornyi, Pieniążek, Łychowydko, Majcher, Verbnyy, Kalemba, Espana
Stal II Rzeszów: Barzyk - Soja, Paśko, Wrona, Synoś, Baj, Yavorskyi, Zych, Zborowski, Protaziuk, Plichta