2023-10-15 15:31:06

Pogoń-Sokół Lubaczów pokonała u siebie Koronę Rzeszów

Pogoń-Sokół Lubaczów dopisała sobie trzy punkty, wygrywając na własnym terenie 2-0 z Koroną Rzeszów.

Dziś nieźle radząca sobie Pogoń-Sokół Lubaczów, która ostatnio zmieniła trenera podjęła na własnym terenie uplasowaną na samym dole tabeli 4.ligi podarpackiej Koronę Rzeszów. Faworyt był zatem oczywisty, a beniaminek chciał po raz kolejny udowodnić dobrą formę.

W 23.minucie piłkę w okolice pola karnego dośrodkował Maciej Grabowski. Paweł Hass odwrócony tyłem do bramki, prawą nogą przerzucił futbolówkę nad golkiperem i otworzył tym samym wynik spotkania.

Drugi gol w tym starciu padł już w drugiej odsłonie, a konkretniej w 58.minucie. Piłkę piętką wysunął Szymon Dziadosz, otrzymał ją Kamil Rębisz, który podał w pole bramkowe. Tam znajdował się niekryty Kacper Rop, który bez problemu skierował ją do siatki. Więcej goli nie obejrzeliśmy, zatem punkty pozostały w Lubaczowie.

Za tydzień Pogoń-Sokół zagra na wyjeździe z Sokołem Kolbuszowa Dolna, natomiast Korona ugości u siebie drużynę JKS-u Jarosław.

1-0 Paweł Hass (23)
2-0 Kacper Rop (58)

Pogoń-Sokół: Siryk, Sitek, Duda, Rębisz, Dziadosz, Hass, Grabowski, Roslyakov, Rop, Fedan, Lorenc.
Korona: Wilk, Halamaka, Mazur M., Shyla, Mazur S., Zieliński, Y Tai, Mendes, Rusinek, Kula, Faubourg.