2023-09-30 16:17:05

Polonia Przemyśl podzieliła się punktami ze Stalą II Rzeszów

Po dwa gole strzeliła dziś zarówno Polonia Przemyśl, jak i Stal II Rzeszów dzieląc się punktami w ramach 10. kolejki 4.ligi podkarpackiej.

W ostatniej kolejce Polonia Przemyśl wykazała się dobrą skutecznością i wygrała 4-1 z Lechią Sędziszów Małopolski. Stal II Rzeszów przegrał na wyjeździe z Błękitnymi Ropczyce. Dziś w Przemyślu Polonia podjęła walkę z rezerwami Stali.

Pierwsza połowa przebiegała na korzyść gospodarzy, którzy w 22 oraz 35 minucie wpakowali dwa gole przyjezdnym i mogło się wydawać, że zapewnili sobie w miarę bezpieczne prowadzenie. Wynik 2-0 bywa jednak nie do końca pewny i przed przerwą kontakt nawiązali zawodnicy Stali II.

W drugiej odsłonie goście dołożyli jeszcze jedno trafienie w 64.minucie i tym samym zapewnili sobie podział punktów w Przemyślu. Za tydzień Polonia zmierzy się z Głogovią Głogów Małopolski, natomiast rzeszowianie ugoszczą u siebie ekipę mocnego Legionu Pilzno.