2023-09-28 14:39:06

Dominik Maluga po meczu ze Zniczem Pruszków: Nastawiamy się na dalszą grę w Pucharze Polski

fot. Radek Kuśmierz
fot. Radek Kuśmierz
 - Jesteśmy mega dumni i szczęśliwi, teraz liczymy na mecz ligowy i nastawiamy się na dalszą grę w Pucharze Polski, bo jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa- mówił Dominik Maluga po zwycięstwie nad Zniczem Pruszków w Pucharze Polski. 
 
 - Niezmiernie się cieszymy, ogromna frajda. Mecz był trudny, trudny rywal, 1 liga. Pokazaliśmy charakter, graliśmy konsekwentnie, wszystkie założenia realizowaliśmy i strzeliliśmy te dwie bramki. Byliśmy po prostu dzisiaj lepsi od rywala.
 
- Jakie największe różnice odczuwaliście w starciu z takim rywalem? Wiadomo, że ta gra w 1 lidze wygląda jednak trochę inaczej. 
 
- Przede wszystkim więcej musieliśmy się poruszać pod względem taktycznym. Ten mecz więcej nas kosztował. Więcej przesuwania bez piłki, ale głównie taktyka. Umiejętnie to robiliśmy no i dzisiaj się cieszymy. 
 
- Miałeś znakomity występ w tym meczu. Czy liczysz, że po tym spotkaniu zyskasz sobie miejsce w pierwszym składzie?
 
- Po to trenuję, mam nadzieję, że będę dostawał teraz więcej szans. Cieszę się, że dzisiaj wystąpiłem. Cały zespół dzisiaj zapracował na to zwycięstwo. Jesteśmy mega dumni i szczęśliwi, teraz liczymy na mecz ligowy i nastawiamy się na dalszą grę w Pucharze Polski, bo jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij