2023-09-19 11:15:00

Mirosław Hajdo: Znamy swoje miejsce w szeregu i wiemy które mecze są dla nas kluczowe

fot. archiwum
fot. archiwum
Górnik Łęczna pokonał Resovię na własnym obiekcie 3-1. Zobaczcie jak tę porażkę skomentował Mirosław Hajdo, szkoleniowiec "Pasiaków".
 
- Gratuluję zwycięstwa gospodarzom, bo te dziesięć minut gdzie straciliśmy te trzy bramki, mocno nami wstrząsneły. Myślę, że mieliśmy przy 0-0 takie sytuacje, które powinniśmy zamienić na bramki. Popełniliśmy jeden błąd i zrobiło się 0-1. Później rzut wolny, rzut karny i było 0-3 - powiedział Mirosław Hajdo po meczu z Górnikiem Łęczna.
 
- W przerwie powiedzieliśmy sobie, że gramy aby zdobyć tu bramki i sprobówać odwrócić losy spotkania. Górnik jest liderem tabeli. To drużyna, która nie przypadkowo tam się znajduję. Natomiast chciałbym podziękować moim zawodnikom za drugą połowę. Dążyli do zmiany wyniku na bardziej korzystny dla nas. Co nie zmienia faktu, że nie mamy punktów. Teraz mamy mecz z Polonią Warszawa, a później Derby. To bardzo ważne mecze, żeby zdobyć punkty. Mimo wszystko myślę, że chłopaki grali otwartą piłkę i gdybyśmy byli bardziej konsekwentni w tych 10-12 minutach to wynik byłby inny. Bardziej korzystny dla nas. Dziękuje im i dziękuję kibicom, bo wspierają nas bardzo mocno - dodał opiekun Resovii.
 
- Czy jest u Pana duży niedosyt, bo pierwsze trzydzieści minut było pod Wasze dyktando? Sam Adrian Łyszczarz oddał cztery strzały, były też próby innych zawodników. To się mogło odwrócić całkowicie w inną stronę.
 
- Taka jest piłka. Chcieliśmy wyjść ofensywnie i grać w piłkę. Nie chcieliśmy się bronić. Przed nami trochę pracy, ten zespół musi się rozwijać. Musimy grać bardziej zdyscyplinowanie w defensywie, bo są takie momenty które później decydują o losie spotkanie. Myślę, że po mimo wyniku nie pokazaliśmy tu ultradefensywnego futbolu. Chcieliśmy grać od początku do końca.
 
Popatrzmy jaki zespół był na wiosnę, a jaki jest teraz to trzeba trochę czasu, żeby to wszystko zaczęło nam się układać w całość. Znamy swoje miejsce w szeregu i wiemy z kim możemy grać o punkty i które mecze dla nas są kluczowe, żebyśmy sezon zakończyli przynajmniej tak jak poprzedni.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 7

Rozwiąż działanie =

~anonim 2023-09-19 12:08:49

Rabinie Mirek przekaż swojej tęczowej KOSZErrNEJ armii, żeby zaopatrzyła się w duże ilości wazeliny, bo po przegranych derbach będzie wam ona potrzebna przynajmniej do Wielkanocy.

Czas się pożegnać. 2023-09-19 12:43:28

Trenerze z Polonią będzie jeszcze gorzej. Górnik wyszedł na luzie i na pewniaka oddając nam grę. Polonia ruszy na nas od początku i skończy się 7:0. Owszem znamy swoje miejsce w szeregu, ale czemu ma ono być w 2 lidze. Czas chyba się pożegnać panie Trenerze. Transfery i gra to dramat. Nie ma Pan pomysłu a zmiany robione chyba na złość. Graba wróć!

~anonim 2023-09-19 14:30:15

94 kibiców resowi w Łecznej , wyjazd był za darmo czy jak ??

Kenes 2023-09-19 17:27:47

Klub 100 sponsorował

FcCmolas 2023-09-19 18:31:10

Panie Hajdo jak bedzieta ciągle przegrywać to idziemy kibicować Stali Melec .No chyba że się ogarnięta. FC Cmolas trzyma kciuki.

Artur rozborski 2023-09-19 19:01:32

Będzie wpier.dol od dumy Rzeszowa .... STAL RZESZÓW 10:0 resowia... niestety

Anonim 2023-09-19 19:36:52

Znowu świecie po Kuropat wiem się produkuja

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij