2023-09-18 16:30:47

Michał Drymajło, prezes Texom Stali Rzeszów: Bardzo się obawiałem tego dwumeczu

 - Przede wszystkim bardzo dziękuję wszystkim kibicom za obecność na stadionie, bo to pokazuje, że jest dla kogo budować żużel w Rzeszowie. Mówiąc szczerze, to bardzo się obawiałem tego dwumeczu- mówił Michał Drymajło, prezes Texom Stali Rzeszów. 
 
- Przed play-offem sztab szkoleniowy Unii Tarnów zrobił naprawdę kompletną drużynę, wzmocnili się i wyglądali naprawdę groźnie. Podeszliśmy do tego skoncentrowani na sto dwadzieścia procent, zaprocentowało to w Tarnowie, ale nadal nie dawało nam awansu- mówił Michał Drymajło. 
 
Dzisiejszy mecz trzeba było przypieczętować, zrobiliśmy to, za co dziękuję zawodnikom, sztabowi szkoleniowemu, toromistrzom i wszystkim, co się przyczynili do tej wygranej. Mam nadzieję, że tak samo przygotujemy się do meczów finałowych, gdzie czeka nas drugi z faworytów ligi.
 
- Dzisiaj cięzko cokolwiek powiedzieć, kto jest faworytem, bo to jest finał i to będzie zależało od formy dnia. Mam nadzieję, że my z tego wyjdziemy zwycięsko- podkreślił prezes Texom Stali Rzeszów
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Gabi wino 2023-09-19 14:10:33

W rzyciu mam tylko 4 priorytety: lewoskrętnych, rejsowia, wino i uszy mojego starego, którymi satelitę odbieram

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij