2023-09-18 11:30:17

Kamil Kiereś, trener Stali Mielec: Zagłębie Lubin od początku sezonu jest w ścisłej czołówce

 Już dziś o 19:00 Stal Mielec na własnym stadionie zmierzy się z Zagłębiem Lubin. Zobaczcie, co przed tym spotkaniem mówił szkoleniowiec gospodarzy, Kamil Kiereś. 
 
 
 - Mecz z Termalicą poświęcony był przede wszystkim temu, żeby zachować rytm meczowy. Dla nas ta przerwa była bardzo długa, bo między meczem z Ruchem a Zagłębiem jest aż 16 dni. Trzeba było dobrze tę przerwę reprezentacyjną skomponować i ten sparing z Termalicą miał zachować rytm meczowy- mówił Kamil Kiereś. 
 

Kamil Kiereś: Zagłębie od początku sezonu jest w ścisłej czołówce

 
- Zagłębie to na pewno drużyna, która medialnie od początku sezonu była kreowana na drużynę, która może się włączyć do czołówki. Może funkcjonować w tabeli z takimi drużynami jak Pogoń, Lech, Legia czy Raków i też początek sezonu to pokazuje, że Zagłębie jest w tej ścisłej czołówce- podkreślał szkoleniowiec Stali Mielec. 
 
- Drużyna bardzo dobrze wystartowała, mają szybkie skrzydła, dobrego napastnika, ale też globalnie, jest to drużyna, która bardzo dobrze odnajduje się w fazach przejściowych. Bardzo groźna faza kontry czy też stałe fragmenty gry. 
 
- Samo to, że Waldemar Fornalik prowadzi Zagłębie, trener który ma mnóstwo występów w Ekstraklasie. Pod tym kątem jest to zespół złożony z trenerem, jako bardzo groźny- dodał Kamil Kiereś
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij