2023-09-15 13:49:56

Awizowane składy na półfinałowe Derby Południa!

Fot. Jakub Malec
Fot. Jakub Malec
Już w najbliższą niedzielę w Rzeszowie odbędą się rewanżowe Derby Południa, którego stawką będzie awans do wielkiego finału 2. Ligi Żużlowej! „Żurawie” mogą przystąpić do niego z nieco spokojniejszą głową, ponieważ mają aż 13 punktów zaliczki.

Texom Stal Rzeszów w tym roku jest bliżej awansu do 1. Ligi Żużlowej niż w poprzednich latach. W niedzielę (17.09) podejmie w rewanżowym spotkaniu Grupa Azoty Unię Tarnów, którą pokonali w ostatni weekend z całkiem sporą przewagą. To jednak nie zwalnia ich z podjęcia walki na torze i „bicia” się o każde „oczko”. Stawka jest spora, bo „żurawie” chcą znaleźć się w finale, a następnie awansować do 1. Ligi Żużlowej, w której spotkają się w sezonie 2024 z Cellfast Wilkami Krosno.

W tym roku Texom Stal Rzeszów radzi sobie bardzo dobrze, poza niewielkimi potyczkami. Znalazła się w play-offach, w których na początku trafiła na Unię Tarnów, zapewniając wspaniałe widowisko w ramach popularnych Derbów Południa, które zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem.

Obie ekipy przedstawiły już swoje awizowane składy na to wielkie wydarzenie.

Awizowane składy

Texom Stal Rzeszów:
9. Marcin Nowak
10. Peter Kildemand
11. Rafał Karczmarz
12. Jacob Thorssell
13. Krystian Pieszczek
14.
15.Wiktor Rafalski
16.

Grupa Azoty Unia Tarnów
1. Rene Bach
2. Marko Lewiszyn
3. Matić Ivacic
4. Paweł Miesiąc
5. Ernest Koza
6. Szymon Bańdur
7. William Drejer

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij