2023-09-02 13:58:38

Pogrom w Krakowie. Wieczysta rozbiła KS Wiązownica 7-0

Wieczysta Kraków rozbiła KS Wiązownica aż 7-0 (fot. @Chachlowska / archiwum)
Piłkarze Wieczystej Kraków wygrali z KS-em Wiązownica 7-0 w meczu 6. kolejki 3 ligi grupy IV.

Podopieczni Macieja Musiała byli zdecydowanym faworytem tego starcia, ale KS Wiązownica wcale nie zamierzał poddawać się bez walki. I walczył jak mógł przez niecałe 40 minut. Później niestety gospodarze stopniowo zaczęli zyskiwać coraz większą przewagę i skończyło się pogromem.

Pierwszy gol dla Wieczystej Kraków padł dopiero w 38. minucie, a jego autorem był Paweł Łysiak. Chwilę przed przerwą na 2-0 podwyższył Manuel Torres wykorzystując rzut karny.

Kolejne gole dla Wieczystej Kraków padały już po zmianie stron. Najpierw do siatki Mateusza Zając trafił Maciej Jankowski, a kilka minut później na swojego drugiego gola w dniu dzisiejszym dołożył Manuel Torres.

W 74. minucie na 5-0 dla Wieczystej Kraków podwyższył Christoph Knasmullner, a w samej końcówce po jednym trafieniu dołożyli jeszcze Sasa Zivec i Paweł Łysiak.

Ostatecznie Wieczysta Kraków rozgromiła KS Wiązownica aż 7-0.

He 2023-09-02 14:43:20

Może i Bramkarz powinien też pressing zakładać? Fajnie Press Press Press wszyscy a kto ma bronić?presowac trzeba umiec

~anonim 2023-09-02 14:44:48

Niestety ale z lepszym przeciwnikiem dzisiaj się dowiedzieliśmy jaki my naprawde mamy potencjał i Trenera.Poza bieganiem To był horror

Kibic 2023-09-02 15:09:40

Ja pierd. Jaki potencjał? Przeczytaj skład Wieczystej jeszcze raz. Porównaj kariery i zarobki zawodników. k*****a kto potencjałem finansowym i kadrowym dorówna Wieczystej? Ludzie o czym wy piszecie?

XXL 2023-09-02 15:17:05

No Karpaty Wisłoka avia nie dorównują wielkiej wiazownicy a mimo to wygrali z szejkami suplementu gdyby ktoś mądrzejszy prowadził ten zespół to chyba takiego pogromu by nie było ale konfederat lubi presowac hahs

Fan 2023-09-02 15:30:23

Dzisiaj Ukrainiec na obronie pokazał jak sie umie ustawiac !!!! Imprezowicz z Radawy więcej alkoholu dajcie mu !!!!!!

Drewniany laptop 2023-09-02 15:32:41

Efekt Góralskiego. Wiedzieli, że jak się nie spiszą to bulldog doskoczy im do gardeł.

Do kibic 2023-09-02 16:03:43

Jaki był wynik tydzień temu Avia wieczysta?Jaki był w pierwszej kolejce Karpaty wieczysta? Chyba nie masz na myśli Góralskiego defensywemgo pomocnika od urywania nóg? Dlaczego zszedł z boiska w 58 z żółtą kartką? Obronę macie dziurawą Jak Ser Szwajcarski.Najwięcej straconych bramek w lidze

Brawo Waldi 2023-09-02 16:04:42

kończy się paliwo Kamila na którym jechali

Ks 2023-09-02 16:06:01

A na wiosnę ledwo co z nami wygrali bo do pustej nie trafiliśmy i słupek w 90.Co się stało?

~anonim 2023-09-02 16:59:28

Bo na wiosnę był Trener a nie gaduła

Kibic Wiazownicy 2023-09-02 17:38:34

p*******lic wieczystą z Krakowa to sztuczny twór który i tak nie awansujei tego im życzę buziczki nieroby

Anonim 2023-09-02 18:23:22

Odpalić Młodego Polaka ambitnego z perspektywami zamiast Menela z Ukrainy to wszystko mówi o tym klubie

O rany! 2023-09-02 19:02:21

Mówisz o Karpatach co wygrali z Wieczystą? A jakie są na dziś ich wyniki? O czym ty w ogóle piszesz?

Do Orany! 2023-09-02 19:18:31

Daję przykład że w piłce można wszystko.Kazdy może z każdym pieniądze nie grają.07 zgłoś się!

lis 2023-09-02 19:39:29

Mamy kandydata do awansu i oby tak zostało do końca bo w małopolsce Puszcza, Wisła, Cracovia, Bruk Bet- tutaj piłkę i biznes klepie się razem..

*** 2023-09-02 20:03:51

A co na to Avia?

~anonim 2023-09-02 20:18:24

Drugi klub który pcha się na salony, bez stadionu z piknikami i trąbkami z papieru. A pierwsza yebana garbarnia. Wyj*****c ich do C klasy tam niech se grają bo mają gruz areny. Takiej małej Wiązownicy to nie dorastacie do pięt krakowskie ciule yebane. Wy o zmroku to możecie krety grzmocić jak wylezą z dziury w tym Srakowie a w Wiązownicy się dopiero mecze zaczynają.

lis 2023-09-02 20:45:48

Lis -do anonim U was na podkarpaciu po zmroku światła gaszą bo bieda od Bieszczad i Ukrainy bije.

~anonim 2023-09-02 21:05:34

To u was w Srakovie gaszą światła. Chodzi menel po mieście o 21 i drze japę GASIĆ ŚWIATŁA. W yebane centusie. Jeszcze jeden w srakovie Gruz stadion to zardzewiały Hutnik z wyyebanęy huty. Chodzicie wieśniaki po zmroku jak ślepy w lesie

lis 2023-09-02 21:37:40

Na zryty wieśniacki beret pod ps.anonim tylko można powiedzieć im dalej na Wschód tym większy smród.

Polonista 2023-09-02 23:25:44

Brawo Panie Waldku, 0-7 w 3 lidze to chyba nawet lepiej niż 0-8 w 4 z Karpatami. Ciekawe jaka tym razem była strategia, bo o tamtej jak żyję więcej nie słyszałem, Czekamy na kolejny błysk trenerski.