2023-08-26 19:08:46

Karpaty Krosno uległy Czarnym Połaniec

Karpaty Krosno przegrały 0-1 na własnym stadionie z Czarnymi Połaniec w meczu 5. kolejki 3 ligi gr. IV.

Po wyrównanym meczu krośnieńskie Karpaty uległy przyjezdnym z Połańca 0-1.

Gospodarze tego meczu za wszelką cenę od początku chcieli zmazać blamaż z ich ostatniego pojedynku ze spadkowiczem z Tarnobrzega. Podopieczni trenera Dariusza Liany zaczęli energicznie i starali się szybko rozgrywanymi akcjami zbliżyć do bramki zespołu z Połańca.

Na nic się to jednak zdało, bowiem w akcjach tych brakowało konkretów i chłodnej głowy przy ich finalizacji.

Karpaty próbowały, a konkret w postaci bramki zaserwowali goście. W 30. minucie meczu Jakub Wójcik strzelił swoją premierową bramkę w barwach Czarnych, wyprowadzając tym samym swoją drużynę na prowadzenie.

I jak się ostatecznie okazało, zapewniając podopiecznym trenera Michała Szymczaka zwycięstwo.

W drugiej połowie goście zagrali bowiem mądrze, dobrze organizując swoją grę i starając się oddalać zagrożenie jak najdalej od własnej bramki. Ostatecznie mimo kilku sytuacji stworzonych przez drużynę z Krosna, goście zdołali dowieźć korzystny dla siebie rezultat do końca i mogli cieszyć się z trzeciego zwycięstwa w trwających rozgrywkach ligowych.

Dla drużyny z Krosna była to druga z rzędu ligowa porażka.

0-1 Jakub Wójcik (30.)

Karpaty Krosno: Perchel - Stasz, Demianenko, Smoleń, Wajs, Jędryas, Król, Radulj, Gawle, Jaba, Geci
Czarni Połaniec: Wieczerzak - Bakowski, Załucki, Bawor, Misztal, Chmielowiec, Wójcik, Kałaska, Mucha, Arleison
Sędziował: Karol Kowalski

3 liga gr. IV - wyniki meczów 5. kolejki:

~anonim 2023-08-26 20:00:11

Będzie napastnik, spokojnie

Stary kibic Karpat 2023-08-26 20:30:45

A na fc Karpat przeważają komentarze: " nic się nie stało", lub " jeszcze dużo kolejek do końca rozgrywek" itp.
Stawiam pytanie: czy nie trafiono z transferami czy może jednak za wysokie progi dla sztabu szkoleniowego?

~anonim 2023-08-26 20:44:51

Brak Olszewskiego, Stasik, Twardowskiego(do końca rundy raczej sezonu) i przez czerwień nie zgrał Hudzik. Braki w składzie i to widać. Podstawa to kupno nowego napastnika i powrót kontuzjowanych. Będzie dobrze!

Pik 2023-08-26 20:51:20

Tu nie tylko napastnika potrzeba ,tu trzeba jeszcze kreatywnego zawodnika do środka pola,który będzie wstanie poprawić organizacje gry i wspomóc w akcjach ofensywnych tego napastnika.My w środku pola mamy zawodników bardziej defensywnych,którzy mają problemy z grą do przodu .Ta liga już weryfikuje umiejętności nie których piłkarzy,dla których gra w tej lidze przerasta ich umiejętności.

Elo 2023-08-26 21:56:51

Jadą wozy kolorowe

~anonim 2023-08-26 22:20:40

Tu trzeba nauczyc druzyne I kazdego zawodnika z osobna przegladu sytuacji I kreatywnosci w grze.Tyle sie o Tym mowi I pisze a Tu jak grochem o sciane .Biegaja jak bezpanskie Psy po boisku Bez ladu I skladu.Zawodnikow nie trzeba kupowac Trzeba ich nauczyc grac Ale Czy jest tam Ktos Kto cokolwiek potrafi nauczyc szczerze watpie.

DO powyżej 2023-08-26 22:25:39

Ciebie trzeba nauczyć, że po kropce daje się spacje przed następnym zdaniem.

Karpaty 2023-08-26 22:33:07

Obiektywnie to my się cieszmy, że tylko 1:0 się skończyło, bo ro przerwy Połaniec powinien prowadzić 3 bramkami. W ataku nie istniejemy. Każde rozegranie piłki to jest drżenie, czy nie będzie straty jak ta skutkującą bramką. Wymiana kilku podań stanowi problem. Bramkarz Połańca nawet się dziś nie spocił. Jakie sytuacje? Mówimy o wrzutkach w gąszcz ludzi ma aferę? Kulturą gry przeciwnik bił nas na głowę. Nasi boczni obrońcy byli ogrywani jak dzieci przez skrzydłowych Połańca w grze 1x1. Jedynie środek obrony dawał radę, dobrze radzili sobie z napastnikami rywala. Żeby zdobywać bramki trzeba tworzyć sytuacje!!! Jak trener nie ma pomysłu to trzeba znaleźć kogoś innego kto postawi na grę w piłkę, a nie czekanie w niskim pressingu co zrobi rywal. Nie da się tego oglądać....

do Karpaty 2023-08-26 22:47:56

A ty nie widziałeś tych sytuacji dla Karpat na czysto ? To chyba niepotrzebnie te wypociny wypisałeś.

~anonim 2023-08-26 22:59:38

Dużo wrogów trenera, a na boisku brak jakości

Karpaty 2023-08-26 23:10:00

Wskaż, czyste, wypracowane sytuacje, w których pozostało dołożyć nogę lub super interwencję bramkarza z Połańca. W I połowie nie istniejemy. Stoimy biernie na swojej połowie. Próby dośrodkowań to parodia piłki nożnej. Połowa albo za linię końcową, albo w aut. W drugiej gramy na aferę, a nóż się uda. Chłopaki walczą, ale brakuje umiejętności lub poukładania taktycznego. Co z tego, że ostatnie 15 minut rozgrywa się na połowie Połańca jak nic z tego nie wynika? Mamy 3 mecz z rzędu bez strzelonej bramki- to już nie przypadek, a fakt dający do myślenia.

Lonia 2023-08-27 06:19:28

Skończyła się

jupiter 2023-08-27 08:52:06

cygany uchacha

Wiekowy starzec 2023-08-27 10:38:52

Karpaty, strzelicie jeszcze jakąś bramkę w tym roku?

16 2023-08-27 11:09:26

Tak prawdę powiedziawszy to Karpaty mają pecha. Ściągnęli niezłych ludzi z czego dwóch już ma kontuzje. Doszła kartka Hudzika i kontuzja Stasika i w tym momencie brakuje po prostu jakości. Spokojnie to dopiero początek ligi..

Tadek 2023-08-29 12:57:12

Prawdę pisze anonim faktycznie jak szczeniaki biegamy bez pomysłu i odwagi ale kto ma im to przekazać hipokryta Darek. Który potrafi obrażać swoich ludzi, nawet i sztab mu niejednokrotnie dawał wskazówki dobre ale on ma Ego małpy i nic nie przyswaja do siebie. Czas może kończyć ten cyrk Prezesie czy dalej będziecie się klepać po plecach.