2023-08-26 16:08:07

Polonia Przemyśl podzieliła się punktami z Sokołem Kolbuszowa Dolna

Polonia Przemyśl zremisowała na własnym terenie 3-3 z Sokołem Kolbuszowa Dolna.

Mecz pomiędzy drużynami Polonią Przemyśl a Sokołem Kolbuszowa Dolna dostarczył emocji i napięcia dla kibiców obu ekip. Wyrównana pierwsza połowa spotkania była świadkiem lekkiej przewagi drużyny Sokoła, która starała się kontrolować przebieg gry.

Początek drugiej połowy okazał się kluczowym momentem. Zawodnik Polonii Przemyśl zdołał przechylić szalę na korzyść swojego zespołu, otwierając wynik spotkania i zdobywając pierwszą bramkę, której napięcie podgrzało atmosferę na stadionie.

Jednak to nie był koniec triumfów dla Polonii. W ciągu zaledwie dwóch minut po pierwszej bramce, drużyna ta zdobyła kolejne dwie bramki. Zdawało się, że Polonia jest bliska zwycięstwa.

Jednak sport to nieprzewidywalna dziedzina, a Sokół udowodnił to w błyskawiczny sposób. W ciągu zaledwie ośmiu minut po stratach, drużyna gości zdołała odwrócić sytuację, trafiając do siatki trzykrotnie i nawiązując walkę na nowo.

Mimo że emocje rosły w miarę upływu czasu, żadna z drużyn nie była w stanie zdobyć kolejnej bramki. Ostatecznie mecz zakończył się nieoczekiwanym remisem 3-3, pozostawiając kibiców z mieszanką uczuć. To spotkanie udowodniło, że w sporcie nic nie jest pewne i że każdy moment może przynieść zwrot akcji.

Obserwator 2023-08-26 16:39:47

Akurat bramka na 1:0 wpadła w ostatniej akcji pierwszej połowy wypadałoby się doinformować a później coś pisać autorze

Gruby Strateg spod Żabki 2023-08-26 17:06:50

Można wygrywać 3-0 i można nie wygrać. Zdarza się. Ale ten kto sprowadził do klubu zawodników z numerem 7 i 30 to powinien iść do łagru. Przecież oni nie potrafią grać. To nie jest, że jakaś jednostkowa pomyłka czy błąd. Ich nie ma na boisku od 1 gwizdka. Grane było 9 na 11. Zastanówcie się co robicie.

Gruby od hamburgerów 2023-08-26 17:07:52

Co za łajzy prowadzić 3:0 i zremisować dobrze że bylem w parku piłem wino i zagryzalem bobem

Polonista 2023-08-26 17:10:53

Co za debil napisał te wypociny, nic a nic się nie zgadza. Daruj sobie chłopie!

Chudy od hamburgerów 2023-08-26 17:12:44

Pij dalej wino i zagryzaj bobem, ŁAJZO.

Wierny kibic 2023-08-26 17:20:32

W tamtym sezonie było nawet kogo na ławce posadzić ale trener nieudacznik się przytrafił, w tym sezonie trener fachowiec to grają gołą jedenastką, w tym obrona z łapanki. Nie ma się co dziwić że nie dowieźli wygranej. Brawo panowie prezesowie, skąpcie dalej.

Gips 2023-08-26 18:50:06

Druga drużyna to nie powinna istnieć jak tam grają same stare grzyby. A w pierwszej ci ruscy to na wypożyczenie do poździacza powinni pójść. Tacy rasowi gracze strach napędzać akcje.

Cóż 2023-08-26 18:58:16

Daremna drużyna.jak jej kibice daremni.

Kibic 2023-08-27 09:04:57

Zgoła inaczej wyglądało to spotkanie aniżeli jest ono tu opisane. Owszem pierwsza połowa była wyrównana z kilkoma akcjami Sokoła ale kompletnie bezskuteczny ich atak spartaczył kilka dobrych akcji, a Polonia mając zaledwie 2-3 akcje pod bramką potrafiła strzelić bramkę w doliczonym czasie pierwszej połowy. Drugą połową zaczęła się jaszcze lepiej, bo już po paru minutach i słabej grze całej ekipy przyjezdnych było już 3-0. Niestety koszmar nastąpił po zmianach w Sokole, jakby zupełnie inna drużyna zaczęła grać, co efektem był najpierw słupek (kolejny błąd napastnika bo był sam na sam) a później 3 bramki w 10 minut. Emocji nie brakowało, czerwona kartka dla trenera Sokoła za wycieczki słowne w stronę sędziego ale i wiele błedow sędziowskich podgrzewało atmosferę. Gdyby goście grali tak jak w drugiej połowie po zmianach to niestety Polonia nie zdobyłaby ani punkta. Czas na zmiany w tej drużynie

Do kibic 2023-08-27 15:56:06

Chłopie nie gadaj że to po zmianach w sokół nagle zaczął grać tylko to Polonia po zdobyciu 3 bramki myslała że ma 3 punkty i się zaczęła zabawa zdjęcie z boiska czuryka a nie mykyty w 75minucie to najgorsza decyzja obecnego trenera Poloni w tym sezonie

Do Do kibic 2023-08-27 16:04:07

Prawie wszystko się u ciebie zgadza oprócz tego że zmiana wymuszona, czuryk o nią poprosił. A że od mykyty czy jak mu tam lepszy każdy kto siedział na ławce w kolbuszowej to już inna sprawa. zapytaj banasia skąd go wytrzasnął i po co?

Kibic 2023-08-27 20:35:55

Wytrzasną go z baru bo hamburgery słabo idą a wcześniej sprzątał mieszkania u twojego developera jesteś taki w temacie to wystasnij kogoś bo ławka wąska

Radi 2023-08-27 20:54:29

Jak to jest, że Nowak w JKSie się potykał o własne nogi, a wraca do Sokoła i ładuje te bramy hurtowo ?

Farmazony i pierogi 2023-08-29 14:02:53

Co by nie mówić ale z 3:0 na 3:3 to frajerstwo, trenera i drużyny. Coś często trener mówi o tym, że nie ma kim grać. Tyle szczęścia co w zeszłym roku mieć nie będziecie i widać po wynikach i ustawieniu w tabeli, że będzie walka o utrzymanie, skoro najcięższe bone dopiero przed Lonią. Prezesi wziąć się do większej kreatywności skoro kasynie ma. Co do II drużyny to dajcie im spokój. Graja bo chcą, inaczej rezerw by nie było.