2023-08-12 22:23:42

KS Wiązownica podzielił się punktami z Orlętami Radzyń Podlaski

KS Wiązownica z pierwszym punktem w nowym sezonie. Podopieczni Waldemara Warchoła zremisowali na wyjeździe z Orlętami Radzyń Podlaski 1-1.

KS Wiązownica sezon rozpoczął od porażki na własnym stadionie z Podlasiem Biała Podlaska. Początek dzisiejszego spotkania również nie ułożył się dobrze dla podopiecznych Waldemara Warchoła, bowiem pierwszy strzał gospodarzy na bramkę zamienił Denys Ostrovskyi

Zespół z Wiązownicy dążył do odrobienia strat i udało mu się to jeszcze przed przerwą. W 42. minucie po rzucie wolnym celnie główkował Sebastian Rak i po pierwszych 45-minutach na tablicy wyników widniał remisowy rezultat.

Po zmianie stron po obu stronach zawodziła już skuteczność i więcej bramek w tym spotkaniu nie zobaczyliśmy. Tym samym KS Wiązownica otworzył swój dorobek punktowy w kampanii 2023/24.

1-0 Denys Ostrovskyi (25)
1-1 Sebastian Rak (42)

Orlęta Radzyń Podlaski: Bartnik – Szymala, Duchnowski, Kotko, Krasznewskij - Koszel, Ostrowskij, Szczypek, Szczygieł, Rycaj – Balicki

KS Wiązownica: Zajac – Tonia ( 87.Bacza), Melinyszyn, Markiewicz, Kordas – Michalik (67. Musik), Janiczak (87. Mac), Kasia, Omuru (75. Magdziak), Rak - Sula