2023-05-31 18:55:28

KS Wiązownica postrzelał w drugiej połowie. Czarni Połaniec musieli uznać wyższość rywala

KS Wiązownica pewnie utrzymuje się nad strefą spadkową! Podopieczni Kamila Witkowskiego rozprawili się dziś z Czarnymi Połaniec.

Za nami 29.kolejka 3.ligi gr IV, w której Czarni Połaniec ugościli na swoim terenie ekipę KS-u Wiązownica. Było to z pewnością ważne spotkanie w kontekście utrzymania się gości w lidze. Pierwsza połowa jednak nie do końca napawała optymizmem, a marzenia mogły legnąć w gruzach. To gospodarze jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Piłkę na 1-0 wpakował na kilka minut przed przerwą Maciej Żądło.

Sytuacja diamteralnie odmieniła się w drugiej odsłonie. Głos zabrali przyjezdni, a bramkę wyrównującą zdobył Michał Musik. Potem poszło już "jak z płatka". Wiązownica dołożyła jeszcze trzy bramki, nie dając najmniejszych szans rywalowi. Celni byli Arkadiusz Kasia, Grzegorz Janiczak i ponownie Musik.

1-0 Maciej Żądło (43)
1-1 Michał Musik (58)
1-2 Arkadiusz Kasia (62)
1-3 Grzegorz Janiczak (72)
1-4 Michał Musik (85)

Czarni: Zieliński, Płużek, Bakowski, Załucki, Smoleń, Kardyś, Śledź, Wątróbski, Wiktor, Żądło, Łąk.
KS: Budzyński, Markiewicz, Kapuściński, Kordas, Tonia, Hurenko, Mianowany, Kasia, Surmiak, Rak, Chełmecki.

Brawo - oby tak dalej ! Utrzymanie jest blisko !

KS 2023-05-31 20:01:24

Szymczak ładny skład dał w tym meczu... Układy i układziki działają.

~anonim 2023-05-31 20:03:58

Ciekawe za ile Czarni sprzedali mecz Wiązownicy ? Podobna sytuacja jak w niedzielę w Sieniawie tam też był handelek meczu .

CZ 2023-05-31 20:19:22

Szymczak - i wszystko jasne hehehe

Czarni 2023-05-31 20:24:26

Połaniec gra na ProJunior. Utrzymali się i teraz grają młodzieżą stąd taki wynik, bo chcą zdobyć 200 tys. Przełożenie meczu wyszło Wiązownicy na dobre, bo w normalnym składzie prawdopodobnie nie mieliby czego szukać w Połańcu z taką grą. Niemniej jednak dziś zasłużenie wygrali z młodzieżą połaniecką.

~anonim 2023-05-31 21:01:17

Połaniec w każdym meczu gra 4,5,6 mlodymi przestańmy p******c glupoty! Dzisiaj Wiązownica stworzyła 10 setek!! A Trener Czarnych zacza wpuszczać doświadczenie na boisko kiedy było 2.1 dla Przeciwnika!!!!!

Fan 2023-05-31 21:26:09

Mecz sprzedany i tyle w temacie!!!

~anonim 2023-05-31 21:53:25

Połaniec gra 4-5 młodzieżowcami, ale nie 8. Jakie doświadczenie zaczęło wchodzić i za kogo? Galara za Wiktora, czy Misztal za Wątrobskiego? Nikt z młodzieżowców nie zszedł poza kontuzjowanym Kardysiem. Mieli szczęście, że mecz był przełożony i tyle w temacie. Jakie 10 setek? Przy normalnym sędziowaniu 2 żółta dla zawodnika Wiązownicy przy bramce i po zawodach. Oczywiście w 2 połowie więcej sytuacji stworzyła Wiązownica, ale pisanie, że gra 5, czy 8 młodzieżowcami nie ma znaczenia jest trochę śmieszne.

~anonim 2023-05-31 22:02:25

Ma znaczenie ale nie wielkie kiedy przeciwnik gra cały sezon 4,5..No i 8 ,czy 10 nie ma żadnego znaczenia na kartoflisku jak dzisiaj w Połancu

Stefan 2023-05-31 22:28:53

Rudy prezes z Szymczykiem sprzedali mecz.Nie chcemy sprzedawczyków -trzeba zgłosić tę sprawę dalej.

Obserwator 2023-05-31 22:29:56

Wystarczy spojrzeć na tabele pro junior. Tam KSZO goni Połaniec bo tez walczą o pieniądze. Tylko idiota nie wpuściliby młodzieży żeby zapunktować. Albo idiota może być zdziwiony dzisiejszym składem Połańca. Tym bardziej ze Połaniec milionami nie śmierdzi.

Edziu 2023-05-31 22:35:32

Zobaczycie ze w ostatnich meczach KSZO wyjdzie młodymi. Teraz jest walka o kasę z pro.

~anonim 2023-05-31 23:24:19

Chelm mial walic w 2 lige wali w 4 lige

~anonim 2023-06-01 09:34:41

Tak, tak, nie ma znaczenia, że na kartoflisku w Połańcu, że grało 8 młodzieżowców... Żyj dalej w sferze marzeń, że Wiązownica gra dobrze. Poziom Wiązownicy został zweryfikowany w takich meczach jak z Podhalem. Gdyby nie wycofanie Łagowa i rezerw Korony to byłaby 4 liga. Taka prawda.

do anonim 2023-06-01 14:43:41

mówisz o weryfikacji i przedstawiasz jeden mecz, który im kompletnie nie wyszedł. Czemu nie wspomnisz o takich meczach jak remisy ze Stalowka czy Avia, pewne wygrane z Chelmianka 3-0 Wisloka 3-0 Korona 2-0 czy Polancem 4-1.

Prawda jest taka ze ta druzyna w pelni zasluguje na utrzymanie. Licząc tylko tabele tej rundy sa na 9.miejscu. Poprostu w pelni zawalona pierwsza runda sprawia ze wciaz nie sa pewni utrzymania, ale to tylko kwestia czasu