2023-05-25 13:47:13

Wiadomo, kto otrzymał „dziką kartę” na pierwszą rundę IMP w Rzeszowie! To topowy zawodnik z 2. ligi żużlowej

Fot. Jakub Malec
Fot. Jakub Malec
Lada moment rozpocznie się cykl Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Pierwsza runda rozegrana zostanie już 8 czerwca (czwartek) przy ul. Hetmańskiej 69 w Rzeszowie. Tradycyjnie zawodnik z klubu, który odpowiada za organizację zawodów, otrzymuje przepustkę na start czyli tzn. „dziką kartę”. Wiemy już, kto ją otrzymał!

W inauguracyjnej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Polski 2023 weźmie udział kapitan Texom Stali Rzeszów – Marcin Nowak. Jest nie tylko twarzą drużyny, ale i jednym z najlepszych żużlowców w drugiej lidze. 8 czerwca 28-latek z pewnością dostarczy wiele emocji i nie zawiedzie lokalnych kibiców, jeśli chodzi o dorobek punktowy.

Marcin Nowak zmierzy się w Rzeszowie między innymi z takimi czołowymi zawodnikami jak Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski, Patryk Dudek czy Jarosław Hampel. Bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży internetowej.

Kolejne rundy odbędą się w Pile i Krośnie odpowiednio 16 lipca i 30 lipca.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Leon 2023-05-25 14:54:47 0 2

0,1,0,0,1 i 15 miejsce

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij