Koniec meczu
Haiti 0
Szkocja 1
gr. C - MŚ 2026
Koniec meczu
Brazylia 3
Haiti 0
gr. C - MŚ 2026
Koniec meczu
Panama 0
Chorwacja 1
gr. L - MŚ 2026
Koniec meczu
Kolumbia 1
DR Konga 0
gr. K - MŚ 2026
Koniec meczu
Bośnia i Hercegowina 3
Katar 1
gr. B - MŚ 2026
Koniec meczu
Szwajcaria 2
Kanada 1
gr. B - MŚ 2026
Koniec meczu
Maroko 4
Haiti 2
gr. C - MŚ 2026
Koniec meczu
Szkocja 0
Brazylia 3
gr. C - MŚ 2026
Koniec meczu
Czechy 0
Meksyk 3
gr. A - MŚ 2026
Koniec meczu
RPA 1
Korea Południowa 0
gr. A - MŚ 2026
Koniec meczu
Innpro ROW Rybnik 56
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź 34
Metalkas 2. Ekstraliga
Koniec meczu
Curaçao 0
Wybrzeże Kości Słoniowej 2
gr. E - MŚ 2026
Koniec meczu
Ekwador 2
Niemcy 1
gr. E - MŚ 2026
Koniec meczu
Japonia 1
Szwecja 1
gr. F - MŚ 2026
Koniec meczu
Tunezja 1
Holandia 3
gr. F - MŚ 2026
Koniec meczu
Paragwaj 0
Australia 0
gr. D - MŚ 2026
Koniec meczu
Turcja 3
USA 2
gr. D - MŚ 2026
Dziś, 18:00
Pres Grupa Deweloperska Toruń -
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa -
PGE Ekstraliga
Dziś, 20:30
Betard Sparta Wrocław -
Bayersystem GKM Grudziądz -
PGE Ekstraliga
Dziś, 21:00
Norwegia -
Francja -
gr. I - MŚ 2026
Dziś, 21:00
Senegal -
Irak -
gr. I - MŚ 2026
Jutro, 02:00
Republika Zielonego Przylądka -
Arabia Saudyjska -
gr. H - MŚ 2026
Jutro, 02:00
Urugwaj -
Hiszpania -
gr. H - MŚ 2026
Jutro, 05:00
Egipt -
Iran -
gr. G - MŚ 2026
Jutro, 05:00
Nowa Zelandia -
Belgia -
gr. G - MŚ 2026
Jutro, 19:30
Cellfast Wilki Krosno -
ZKS Stal Rzeszów -
Metalkas 2. Ekstraliga
Jutro, 23:00
Chorwacja -
Ghana -
gr. L - MŚ 2026
Jutro, 23:00
Panama -
Anglia -
gr. L - MŚ 2026
28.06, 01:30
DR Konga -
Uzbekistan -
gr. K - MŚ 2026
28.06, 01:30
Kolumbia -
Portugalia -
gr. K - MŚ 2026
28.06, 04:00
Algieria -
Austria -
gr. J - MŚ 2026
28.06, 04:00
Jordania -
Argentyna -
gr. J - MŚ 2026
28.06, 15:00
Moonfin Magnus Ostrów Wielkopolski -
Polonia Piła -
Metalkas 2. Ekstraliga
28.06, 17:00
Stelmet Falubaz Zielona Góra -
Orlen Oil Motor Lublin -
PGE Ekstraliga
28.06, 19:30
Gezet Stal Gorzów -
Fogo Unia Leszno -
PGE Ekstraliga

Kolejny wydanie Trybuny Piknika!

  

Wczoraj Stal Mielec wybrała się w podróź do Szczecina, aby zagrać ze świętującą 75-lecie klubu - Pogonią. "Portowcy" pokonali Mielczan 4:2 i zrewanżowali się za porażkę na jesień w Mielcu. Sprawdźcie co o tym meczu w mediach pisali fani "biało-niebieskich".

 

 Wpisy z Twittera:

 

 - Zbyt dużo błędów w obronie, by myśleć o remisie, choć byliśmy w dwóch momentach meczu blisko takiego wyniku. Cieszy, że Sappinnen zaczął strzelać, ba! dwupaka załadował, po raz pierwszy chyba od wielu miesięcy. Z Koroną musi być ogień, jedna połowa dobra nie wystarczy - Veynev

 

- Grosik show. Można odnieść wrażenie że mogliśmy /powinniśmy wywieźć punkcik. Dwa stracone gole analogicznie po uprzednim niewykorzystanym karnym oraz sytuacji Rauno! Cieszą bramki. Walczymy dalej!!! Jesteśmy z Wami! - Lonia

 

- Tak jeszcze oceniając ten wczorajszy mecz to nie zagraliśmy źle. Była walka i zaangażowanie. Zawsze w tym Szczecinie musimy jakieś głupie bramki stracić - Seba

 

- Naprawdę dobry mecz, drużyna się nie poddawała, mógł być remis. Za tydzień komplet i jazda z Koroną! - Lucas Dubiel

 

- Z taką gra defensywą nie da się choćby zremisować - Mariusz Piechota

 

-  Musieliśmy się otworzyć a przy takiejjakości zawodników rywala to było ogromne ryzyko. Nasi stoperzy nie są na tyle mobilni żebyutrzymać Grosika który trzeba przyznać robi różnicę. Mimo to można było wrócić do meczu, ale niewykorzystaliśmy swoich szans. Z trybun wyglądało to chyba odrobinę lepiej jak z TV (z tego co czytam). No nic. Zapominamy i pełna koncentracja na Koronę. Tylko zwycięstwo! - La_brujita_PL

 

Wpisy z Facebooka:

 

- To nie był najgorszy mecz, patrząc na jakiego rywala graliśmy. W końcu sapinnen zagrał jak napastnik. Walczyliśmy do końca brawo - Bartosz Zabrzyski

 

- Patrząc na odległość, ilość ludzi w sektorze i waszą prezentacje to jedna z lepszych ekip jaka pojawiła się w sektorze gości - Tomasz Em

 

- Porażka z Pogonią de facto była wkalkulowana w koszty. Wejście Rauno na ogromny +, szkoda, że musimy grać młodzieżowcem, ale może do rozważenia jest gra dwójką z przodu? Panie Kiereś, proszę o tym pomyśleć. Po drugiej połowie widać, że jest na czym budować i że na spokojnie możemy wygrywać z rywalami słabszymi od bardzo efektownie i efektywnie grającej Pogoni. Spadku z taką grą się nie boję, walczymy dalej o jak najwyższe miejsce na koniec sezonu. HEJ FKS! - Patryk Madej

 

- Brawo za walkę, emocje były. Trochę niezłej gry też. Pogoń była dziś trochę lepsza ale Stal też zrobiła dobre widowisko. Powtórzenie takiej gry że słabszymi rywalami da spokojne utrzymanie - Marcin Sobiczewski

 

- Szkoda, że zabrakło zimnej krwi przy wykonywaniu rzutu karnego a losy tego spotkania mogłyby potoczyć się inaczej. Myślałem, że Stał przyjmie taktykę defensywną i będzie grać na remis a jak się uda to może i zwycięstwo. Tymczasem Stal podniosła rękawicę i podjęła otwartą walkę , która o mały włos przy większym szczęściu mogłaby przynieść niespodziankę. Nie jest źle, tak trzymać a efekty przyjdą same. Z odległego Bielska- Białej oglądam i emocjonuję się razem z Wami od wielu dziesięcioleci.  Pozdrawiam i życzę powodzenia! - Władysław Lorenc

 

 

  

 

Czytaj także
Komentarze
Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.