2023-03-16 14:41:25

Paweł Łakota przed meczem z GKS-em Katowice: Każdy mecz jest tak samo ważny

fot. Resovia
fot. Resovia
W najbliższą sobotę Apklan Resovia zagra na wyjeździe z GKS-em Katowice w ramach 24. kolejki Fortuna 1 ligi. Zobaczcie, co przed tym meczem mówił Paweł Łakota w rozmowie dla ResoviaTV.
 
 - Satysfakcja gwarantowana, bo faktycznie pojawiłeś się między słupkami, zastępując Branislava Pindrocha i ten występ zapisujesz absolutnie na plus. 
 
- Tak naprawdę nie miałem jakoś dużo sytuacji, wiadomo był to ciężki mecz, gdzie trzeba było zachować chłodną głowę i grać odpowiedzialnie. Cieszę się, że mogłem pomóc chłopakom, po to też trenuję, żeby tak to wszystko wyglądało. Najważniejsze są trzy punkty, bo wiemy, jak to wszystko wygląda w tabeli, bo te punkty dużo nam dały. 

- Zwycięstwo nad Odrą daje nam odrobinę spokoju, ale oczywiście nie może usypiać naszej czujności, bo ta ligowa ruletka cały czas się toczy. 
 
- Dokładnie, tutaj każdy mecz jest tak samo ważny, więc do każdego musimy podejść tak samo dobrze zmobilizowani i przede wszystkim charakterni, tak jak to było w meczu z Odrą. 
 
- Dziesiąta ekipa ligi GKS Katowice podejmie na swoim terenie nasz zespół, czyli trzynasty w stawce. Różnica punktowa wynosi "sześć oczek", można mówić, że dużo, ale nie koniecznie, bo ta liga weryfikuje wszystko. 
 
- W Katowicach na pewno nie będzie łatwo, tu każdy mecz jest ciężki i nie ma znaczenia czy ktoś jest z przodu, czy w dole tabeli. Każdy mecz jest tak samo ważny, ta liga jest taka, że można wygrać z pierwszym miejscem i przegrać z ostatnim. Do każdego trzeba podchodzić tak samo. 

- Czy działają na Was jakoś specjalnie te statystyki, bo GKS na wiosnę zgromadził "trzy oczka" w pięciu spotkaniach, czy raczej absolutnie nie podchodzimy do tego tematu i jakoś zbytnio go nie stawiamy w kategoriach czołowego? 
 
- Musimy być bardziej zmobilizowani, bo "Gieksa" tak naprawdę jest głodna zwycięstw, więc oni potraktują nasz mecz prawdopodobnie jako przełamanie i będą chcieli to wygrać za wszelką cenę. Trzeba być jeszcze bardziej skoncentrowanym i zmobilizowanym do tego meczu, więc na pewno też będzie ciężko. 
 
Całą rozmowę można zobaczyć tutaj:

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 6

Rozwiąż działanie =

Bagieta w majonezie 2023-03-16 20:50:55 6 3

Żymianie z żydokomuny z osiedla krajowej rady narodowej robią tak samo panie z czech

Polak 2023-03-16 15:22:29 3 4

Dziwny styl wywiadu. Padło jedno pytania, a tak, to same stwierdzenia i albo rozmówca się zgodzi, albo nie. Poza tym to sugerowanie odpowiedzi na pytania... wróć! a stwierdzenie.
Bardzo dziwny styl.

Xyz 2023-03-16 15:31:13 5 6

Cały Rzeszów w sobotę kibicuje gieksie !!

@Polak 2023-03-16 17:04:49 2 3

Jaki 'dziennikarz' takie pytania

Czech 2023-03-16 17:31:46 3 0

Super że mamy takie "forum", bo tutaj aż zionie pryszczatym frustratem i zawistnikiem z kompleksem małej kuśki. Opluć, ugryźć, obrazić zaatakować... świat potem jest piękniejszy. Kolejny wpis zamieszczę jak moi koledzy o 2:45 w nocy i skopiuję pod 10 innymi artykułami. Ale kuvva jestem bohaterski

Bagieta w majonezie 2023-03-16 20:50:55 6 3

Żymianie z żydokomuny z osiedla krajowej rady narodowej robią tak samo panie z czech

~anonim 2023-03-16 22:02:37 4 0

@Polak stał się @Bagietą w majonezie?
Wyciągaj ją zaten i idź spać bo Ci całkiem zmięknie

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij