2012-11-06 08:36:10

Unia Tarnów zawiesiła treningi

Piłkarze grającej w II lidze wschodniej Unii Tarnów zawiesili treningi. Zawodnicy nie otrzymują wypłat od początku sezonu.
 
Decyzją całej drużyny piłkarze Unii Tarnów nie będą uczestniczyć w treningach. Na razie w tym tygodniu. Do końca rundy pozostały niespełna dwa tygodnie.
 
- "Zawodnicy od początku tegorocznego sezonu nie otrzymali z klubu wypłaty ani jednego stypendium, które gwarantują im podpisane kontrakty" - czytamy w Dzienniku Polskim.
 
Jeśli do końca rundy jesiennej II ligi wschodniej w klubie nic się nie zmieni konsekwencje mogą być dużo poważniejsze. - Niewykluczone, że zawodnicy rozwiążą kontrakty z klubem, gdyż tak nie da się dalej funkcjonować - podsumował  kapitan Unii Łukasz Popiela.
 
Przes klubu Andrzej Wiśniewski zapewnia, że sytuacja się poprawi. Deklaruje, że znalazł się nowy sponsor i pieniądze będą wkrótce. Pomóc ma też prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała.
 
Beniaminek z Tarnowa po 15. kolejkach II ligi wschodniej zajmuje 10. miejsce w tabeli.
 
 
źródło: Dziennik Polski

Czytaj także

Komentarze (2)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.