2023-02-03 22:01:00

Developres BELLA DOLINA Rzeszów pokonał Roleski Grupę Azoty Tarnów

Siatkarki Developresu BELLA DOLINA Rzeszów bez Jeleny Blagojević nie miały problemów z pokonaniem Roleski Grupy Azoty Tarnów. "Rysice" zwyciężyły 3-0. MVP spotkania została wybrana Aleksandra Szczygłowska.

Pierwszy punkt w piątkowym meczu zdobyły siatkarki Roleski Grupy Azoty Tarnów, ale później sześć kolejnych "oczek" padło łupem Developresu BELLA DOLINA Rzeszów. W dalszej części pierwszej partii gospodynie stawiały opór i nawet w pewnym momencie zbliżyły się do podopiecznych Stephana Antigi na jeden punkt (18-17). Jednak ostatecznie w pierwszej partii triumfowały "Rysice" 25-20.

Drugi set przez dłuższy czas był bardzo wyrównany. Dopiero przy stanie 16-15 trzy punkty z rzędy zdobyły siatkarki z Rzeszowa. Do końca seta kontrolowały wynik i tym razem wygrały 25-27. W ostatniej odsłonie piątkowego meczu prawdziwy pokaz siły zaprezentowały zawodniczki Developresu. "Rysice" wygrały 25-14 i ostatecznie w całym meczu 3-0.

MVP meczu została uznana libero Developresu - Aleksandra Szczygłowska. Co ciekawe w składzie "Rysic" zabrakło w tym pojedynku Jeleny Blagojević.

Roleski Grupa Azoty Tarnów - Developres BELLA DOLINA Rzeszów 0-3 (20-25, 17-25, 14-25)