2023-02-03 21:01:00

sparing: Wisła Kraków - Siarka Tarnobrzeg 5-2

Wisła Kraków pokonała Siarkę Tarnobrzeg 5-2 w ostatnim sparingu przed startem ligi w rundzie wiosennej.

Wisła Kraków pokonała w ostatnim sparingu przed startem rundy wiosennej w Fortuna 1 lidze - Siarkę Tarnobrzeg 5-2. Spotkanie było tajne, bowiem nie mogli go obejrzeć kibice, ani dziennikarze. Sztab szkoleniowy "Białej Gwiazdy" nawet nie podał składu z tego spotkania!

Mecz między Wisłą a Siarką odbył się w systemie trzech tercji. Dwie pierwsze trwały po pół godziny, a ostatnia 45 minut. Na listę strzelców po stronie ekipy prowadzonej przez Łukasza Becelle wpisali się zawodnik testowany oraz Lukas Hrnciar. Ten drugi gola zdobył z rzutu karnego. Obie bramki padły w ostatniej tercji.

Przypomnijmy, że w pierwszej kolejce Wisła zmierzy się na własnym obiekcie z Apklan Resovią. Początek meczu w piątek 10 lutego o godz. 20:30.

Wisła Kraków - Siarka Tarnobrzeg 5-2 (0-0, 2-0)

Bramki dla Siarki: Zawodnik testowany, Lukas Hrnciar (karny)

Siarka Tarnobrzeg:
(I tercja) Jakub Szymański - Wojciech Bieniarz, Michał Bierzało, Marcin Stefanik - Piotr Kwaśniewski, Kacper Cichoń, Marcel Tyl, Bartosz Sulkowski - Piotr Cichocki, Kamil Adamek, Krzysztof Zawiślak
(II tercja) Jakub Szymański - Krystian Szymocha, Michał Bierzało, Marcin Stefanik - Mateusz Ziółkowski, Szymon Kaliniec, Lukáš Hrnčiar, Bartosz Sulkowski - Iván Agudo, zawodnik testowany, Krzysztof Zawiślak
(III tercja) Wojciech Muzyk - Wojciech Bieniarz, Krystian Szymocha, zawodnik testowany - Mateusz Ziółkowski, Szymon Kaliniec, Lukáš Hrnčiar, zawodnik testowany - Iván Agudo, zawodnik testowany, Paweł Mróz. W III tercji grali także: Krystian Furman, Kacper Sumara, Filip Krempa.