2023-01-28 21:22:00

sparing: SPEC Stal Łańcut - Sokół Kamień 4-1

SPEC Stal Łańcut nie miała problemów z pokonaniem Sokoła Kamień. Podopieczni Krzysztofa Koraba zwyciężyli 4-1.

Po trzydziestu minutach gry SPEC Stal Łańcut objęła prowadzenie w meczu towarzyskim z Sokołem Kamień. Na listę strzelców wpisał się Patryk Róg po asyście Eliasza Płocicy. Cztery minuty później gospodarze prowadzili już dwoma bramkami. Drugiego gola zdobył Konrad Buć.

W 57. minucie kontaktową bramkę strzelił Marcin Dec. Jednak w ostatnim kwadransie gry dwie bramki strzelili gospodarze Patryk Wójcik oraz Buć. Warto zaznaczyć, że dwie asysty zaliczył w tym meczu nowy nabytek ekipy prowadzonej przez Krzysztofa Koraba - Michał Daniel.

SPEC Stal Łańcut - Sokół Kamień 4-1 (2-0)

1-0 Patryk Róg (31)
2-0 Konrad Buć (35)
2-1 Marcin Dec (57)
3-1 Patryk Wójcik (76)
4-1 Konrad Buć (88)

SPEC Stal Łańcut:
I połowa: Słysz - Kocój, Cwynar, Makowski, Paczocha, Więcek, Gujda, Płocica, Daniel, Buć, Róg.
II połowa: Szpindor - Kmuk, Cwynar, Kołodziej, Mach, Płocica (Mączka), Więcek (Buć), Skała, Daniel, Wójcik, Stopyra