2023-01-26 10:36:01

sparing: JKS Jarosław - TEXOM Sokół Sieniawa 1-1

We wczorajszym meczu sparingowym JKS Jarosław zremisował z Sokołem Sieniawa 1-1.

Pierwszy sparing tej zimy rozegrały wczoraj zespoły JKS-u Jarosław i Sokoła Sieniawa. W obu drużynach pojawili się zawodnicy testowani, a spotkanie ostatecznie zakończyło się remisem. Dla trzecioligowca bramkę zdobył Szymon Feret, a do wyrównania w 49. minucie doprowadził zawodnik testowany przez JKS.

Kolejne mecze kontrolne oba zespoły rozegrają już w najbliższą sobotę. JKS Jarosław zmierzy się Tomasovią Tomaszów Lubelski, a Sokół Sieniawa zagra ze Stalą Stalowa Wola.

JKS Jarosław - TEXOM Sokół Sieniawa 1-1 (0-1)

Szymon Feret
Zawodnik Testowany (49)

Sokół Sieniawa:
I połowa: Rudolf, Skała, Ochał, Mac, Geniec, testowany, Wawryszczuk, Lis, Kojder Twardowski, Feret
II połowa: Rudolf, Geniec, Ochał, Gdowik, Majka, Jeż, Tłuczek, Wolak, testowany 2, Mazgoła, Pikiel