2023-01-21 12:36:57

sparing: Hutnik Kraków - Stal Rzeszów 3-2

Piłkarze Stali Rzeszów przegrali 2-3 z Hutnikiem Kraków w rozegranym dziś meczu sparingowym.

Zawodnicy Hutnika Kraków szybko wyszli na prowadzenie. Już w 3. minucie na listę strzelców wpisał się Patryk Kieliś. Przed przerwą na 2-0 podwyższył jeden z zawodników testowanych.

W drugiej połowie Hutnik dołożył jeszcze jedno trafienie (kolejny z zawodników testowanych). Gracze Stali Rzeszów zdołali jeszcze odrobić dwa trafienia (Krzysztof Danielewicz i Manuel Ponce Garcia), ale ostatecznie przegrali z krakowską drużyną 2-3.

HUTNIK KRAKÓW - STAL RZESZÓW 3-2 (2-0)

1-0 Patryk Kieliś (3)
2-0 Zawodnik testowany (41)
3-0 Zawodnik testowany (72)
3-1 Krzysztof Danielewicz (75)
3-2 Manuel Ponce Garcia (77)

Hutnik Kraków: (I połowa): Adam Wilk - Jakub Marcinkowski, Kamil Wenger, Kamil Głogowski, Kacper Andrzejewski, Miłosz Drąg, Dominik Zawadzki, Patryk Kieliś, Sławomir Chmiel, Zawodnik testowany, Marcin Wróbel; (II połowa): Arkadiusz Leszczyński - Damian Urban, Patryk Nowakowski, Dawid Kubowicz, Michał Zięba - Marcin Miechówka, Anthony Ikwuka, Kacper Andrzejewski, Krzysztof Świątek - Krystian Lelek, Karol Stanek.

Stal Rzeszów: Gerard Bieszczad (61. Jakub Raciniewski) - Dominik Marczuk, Krystian Wrona, Kamil Pajnowski, Miłosz Kaczor (58. Jakub Szczypek), Marcel Kotwica, Krzysztof Danielewicz, Wiktor Kłos, Kacper Sadłocha, Szymon Kądziołka (46. Benedykt Piotrowski), Szymon Łyczko (46. Manuel Ponce García).