2022-11-15 09:39:17

Wielofunkcyjne produkty dziecięce. O nich jest głośno

Odkąd tylko się pojawiła, zafascynowała i przekonała do siebie przyszłych i świeżo upieczonych rodziców. Wielofunkcyjność – bo na niej skupimy się w tym artykule – spowodowała, że branża dziecięca zmieniła się nie do poznania. Dzięki niej produkty dla „bobasów” stały się nowoczesne, bardziej praktyczne i użyteczne. Które z nich szczególnie wybiły się na tym trendzie?

Wózki 2w1, 3w1, a nawet 4w1

Trzy zestawy wielofunkcyjne – dokładnie tyle może zaoferować Ci dobrze wyposażony sklep z wózkami dziecięcymi. Oczywiście masz prawo pozostać przy tradycyjnym wyborze – najpierw kupujesz wózek głęboki i fotelik dla noworodka, za około 6 miesięcy spacerówkę, a po przekroczeniu 9 kg fotelik samochodowy 9-18 kg lub fotelik 15-36 kg – po osiągnieciu 15 kg. Preferencje zakupowe rodziców są jednak bardzo wymowne. Młode mamy i młodzi ojcowie coraz częściej skłaniają się ku… wózkom wielofunkcyjnym. Prezentują się one następująco:

  1. 2w1 – zestaw oferujący gondolę i siedzisko spacerowe,
  2. 3w1 – uzupełnienie wariantu 2w1 o fotelik samochodowy 0-13 kg,
  3. 4w1 – komplet składający się z gondoli, spacerówki, fotelika 0-13 kg i bazy isofix.

Nierzadko uzupełnieniem zestawów są torby do wózka dla mam, co czyni zestaw praktycznym, gustownym i stylowym.

 

Wielofunkcyjne leżaczki dla dzieci

Produktem, który ułatwia opiekę nad niemowlakiem, jest bez wątpienia leżaczek. Posadzenie w nim dziecka pozwala na wykonanie wielu czynności domowych, takich jak gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie – bez utraty kontaktu wzrokowego z maluszkiem. Szczególnie interesujące są modele wielofunkcyjne. Czy wiesz, że leżaczek może przybierać wiele form i być także bujaczkiem, huśtawką, przenośnym łóżeczkiem niemowlęcym, krzesełkiem do karmienia, a nawet fotelikiem dla starszego dziecka? Warto więc uważnie czytać opisy produktów lub – w przypadku zakupów stacjonarnych – dopytywać sprzedawcy o funkcjonalności danego modelu. Istotną kwestią w przypadku produktu tego typu jest bezpieczeństwo. Przed zakupem upewnij się, czy artykuł jest zgodny z wymogami europejskiej normy bezpieczeństwa EN: 16232.

 

Łóżeczko dziecięce 3w1

Produkowane obecnie łóżeczka niemowlęce to nie tylko charakterystyczne drewniane konstrukcje ze szczebelkami i regulowaną wysokością dna. Producenci wychodzą z coraz ciekawszymi propozycjami do rodziców i ich maluszków – modelami wielozadaniowymi.

Dobrym przykładem jest łóżeczko 3w1, marki Kinderkraft (model Lovi), które poza standardowym wykorzystaniem (łóżeczko do domu) służy także jako kołyska i łóżeczko turystyczne. Kolejny produkt, jaki zasługuje na uwagę w kontekście wielofunkcyjności, to łóżeczko dostawne Chicco (model Next2Me Forever) – w tym wypadku także mamy do czynienia z oznaczeniem 3w1, jednak poszczególne funkcjonalności ulegają zmianie. Ta kultowa dostawka do łóżka pełni jeszcze funkcję łóżeczka wolnostojącego oraz podłogowego. Oznacza to, że może być wykorzystywana od urodzenia aż do nawet 4 lat.

Wszystkie produkty wielofunkcyjne dla dzieci i niemowląt, o których mowa w artykule, znajdziesz w ofercie sklepu Smykoland.

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij