2022-10-06 13:10:34

Adam Majewski, trener Stali Mielec: Nie stoimy na straconej pozycji w meczu z Pogonią Szczecin

Już jutro arcyciekawy pojedynek. PGE FKS Stal Mielec zmierzy się na własnym terenie z Pogonią Szczecin. Sprawdźcie, jakie nastawienie będą mieć piłkarze i co o tym spotkaniu sądzi trener mielczan, Adam Majewski. 

Jak trudnym rywalem może być dla Stali Mielec szczecińska Pogoń? 
 
-Nie ma co ukrywać, Pogoń Szczecin jest liderem tabeli. Na pewno to bardzo trudny zespół, który już od kilku lat gra w czołówce i jest faworytem tego meczu. Gramy u siebie, więc nie stoimy na straconej pozycji. Zagramy na sto procent naszych możliwości i zobaczymy jaki to przyniesie rezultat. 
 
Czy szykuje trener jakieś zaskoczenia w składzie na starcie z Pogonią? 
 
-Nie, wielkich zmian w składzie nie będzie. Zastanawiam się nad jedną, dwoma pozycjami i to by było na tyle. 
 
Czym różni się Pogoń Gustaffsona od Pogoni Runjaicia? 
 
-Na dzień dzisiejszy nie różni się wiele. Kadra zespołu jakoś szczególnie się nie zmieniła. Jest to zespół, który ma dobrych i doświadczonych zawodników. Dobrze operuje piłką i stara się grać ofensywnie, dlatego wielkich zmian nie widzę. Jesteśmy na to przygotowani i wiemy, czego się możemy spodziewać. 
 
Więcej na temat najbliższego meczu możecie posłuchać tutaj: 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij