2022-10-02 09:10:04

Przepiękny gol Bartosza Kwietnia w derbach Rzeszowa. Trafił zza połowy! [WIDEO]

88. Derby Rzeszowa zakoÅ„czyÅ‚y siÄ™ wygranÄ… Apklan Resovii 4-3. Emocji nie brakowaÅ‚o, a ozdobÄ… spotkania byÅ‚ piÄ™kny gol Bartosza Kwietnia zza poÅ‚owy. Zobaczcie wideo.

Podkarpacie 2022-10-02 09:37:16

Ozga jack jack parowy gdzie wasze wpisy?samej stali Ok 900 plus krosna niska stalowe lezanski przemyśle Biłgoraje i inne wynalazki

~anonim 2022-10-02 10:39:03

Grający w lidze miszczuw dostali brameczkę od MistRRzów. Piecze sraka oj piecze. Jak tam grill między blokami? Aaaaa padało

~anonim 2022-10-02 11:08:43

Ale pejsów naj******‚o. Buahahahahaha

~anonim 2022-10-02 11:09:08

OsRRańce i cykory.

~anonim 2022-10-02 11:16:14

resovia 704 Rzeszów:)Od dziś tak się nazywacie!!!

~anonim 2022-10-02 11:47:24

Andreja najlepszy z zawodników Stali. Duży błąd trenera nie wpuszczając od pierwszych minut takiego charakteru jak Patryk Małecki. Na trybunach tylko STAL ZKS. Podsumowując. Rzeszów jest biało niebieski. Tylko STAL ZKS. Panie trenarze, to nie był zwykły mecz. To były derby.

~anonim 2022-10-02 11:49:44

O MATKO xD

Jak można stracić bramkę z połowy? Zresztą, kolejna nie lepsza, gdzie obrońca puszcza linię spalonego na 5 metrów.

Tak, tak, ekstraklasa i liga mistrzów, a bramki niegodne stracenia nawet w lidze okręgowej. Połowa ludzi w klubie kwalifikuje się na konsultacje psychiatryczną nie na prowadzenie klubu...

Tylko Stal, mimo wszystko, ale po wczorajszej kompromitacji coraz trudniej

JS 2022-10-02 11:57:32

Mateusz Kos to kutos :D

~anonim 2022-10-02 12:01:50

od momentu strzału do zdobycia bramki ja zdążyłem pójść do kuchni i zrobić sobie kanapki, tyle to leciało, brawo omtur :D

znawca 2022-10-02 12:43:36

moze jakis skrócik meczu?gdyby stal wygrała to byście wrzucili po minucie a tak...

~anonim 2022-10-02 14:40:34

Kibicowsko 10 do jednego. Buahahahahaha, totalna porażka. Takich derbów jeszcze nie było.